Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fontos vitamin tömegnöve...

Miért fontos vitamin tömegnövelés szakaszában?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pont a rendelésem állítgatom össze és arra gondoltam bedobok egy vitamin pakkot a kosárba. Ha van kedvetek elmondanátok miért fontos a vitamin?

Ezt rendelem :

[link]


Kezdő vagyok és tömegnövelni szeretnék, de ha azt mondjátok nem olyan fontos akkor inkább fehérjét veszek az árán.


Köszönöm szépen a válaszokat ! :)


2013. jún. 3. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
a vitamin és ásványi anyag kiegészítők minden szakaszban mindennél fontosabbak. guglizd ki nehogymár leírasd b@szom a gitár nyakad...
2013. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó-jó, köszi :)
2013. jún. 3. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
de ha te szeretsz gépelni,leírhatnád miket rendelsz,belekukkantanék abba a kosárba..nehogy h.lyeségekre sz@rd el a drága pénzt :DDD
2013. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, rendes vagy ! :)

Szóval


Zabpehely 1 kg (a shop builderes)

Full force Whey Protein 1 kg

Full force Carb-F 1 kg

Vitamins (A-Z) 240 tab


Ez még pont belefér egy 10-esbe postával, szerintem egész korrekt. Mit gondolsz?

2013. jún. 3. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:

jó ez,csak jobban megérné nagyobb kiszerelésben. 1 kg proteinnel nem sokra mész sajnos.

én vennék egy mega daily one vitamint,meg egyel nagyobb fehérjét...inkább kicsit gyűjts még.

2013. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de persze úgyis megveszed,mer alig várod,hogy ott legyen a csomag ,tehát hiába ugatok :DDD
2013. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez egy havi adag lenne, most sajna ennyi a keret. Következő rendelésnél remélem többet tudok félretenni. :)
2013. jún. 3. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Rendben Sok Sikert!! ;)
2013. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. jún. 3. 19:38
 10/10 tap bela ***** válasza:
A probléma ezzel elég sok minden. De bármennyire is nézem, ez egy hónapra nem elegendő.
2013. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!