Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb tömegnövelő...

Melyik a legjobb tömegnövelő ár/érték arányban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 16:11
1 2
 11/14 tap bela ***** válasza:

Minden alpanyagnak van ára, de nem ilyen alacsony.

Ha bele gondol valaki, akkor a hírdető a vaterán nem pusziértadja, hanem mert ős is hasznot szeretne rajta.

Tehát akkor ennek még olcsóbbnak kell lennie.


Számolj!!!

2013. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elolvastam a cikket, de nem értem, miért kellene bíznom abban, hogy igazat írtak. Tömegnövelőkkel foglalkoznak, így anyagi érdekük az olcsóbb konkurencia lejáratása. Ráadásul nem értem, hogy pusztán kedvtelésből, kíváncsiságból miért fizetnének súlyos tíz(de inkább száz)ezreket laboroknak kvantitatív analízisre. Az olcsóság pedig nem lehet érv, mert a termelőtől vásárolt és a csomagolói, logisztikai, nagykereskedői hálózatot kihagyva közvetlenül a fogyasztóhoz juttatott termékek mindig lényegesen olcsóbbak. És ez kevés kivételtől eltekintve mindenre érvényes.


Véleményem szerint az a cikk és a vaterás termék címkéje megbízhatóság szempontjából ugyanott áll. Mindkettő lehet igaz és hamis.


Mindenesetre a gyanúmat felkeltettétek, úgyhogy majd végzek egy bemérést, amint hozzáférek a laboreszközeimhez.

2013. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze, vannak ilyenek, hogy reklámmentes, adalékmentes meg satöbbi tök natúr fehérje, de az is minimum 3500/kg áron mozog. Az izolátum meg inkább 6ezer körül. A vatera-szerű helyek egyébként is melegágyai az átverősdinek, főleg a műszaki cikkeknél. De ezt meg megeszed, miközben nincs semmi cég, semmi biztos eredet, csak bemondás? Van bizalmad :D


Ajánlom én is, hogy magad is vizsgáld meg, mert a mezei júzer nem valószínű, hogy észreveszi a különbséget, max rosszabb lesz a fejlődés, mint kéne, de ráfogja az elrontott kajálásra. Így nem derül ki.

2013. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 tap bela ***** válasza:

"

termelőtől vásárolt és a csomagolói, logisztikai, nagykereskedői hálózatot kihagyva közvetlenül a fogyasztóhoz juttatott termékek mindig lényegesen olcsóbbak

"


Ezzel az általad bemásolt idézeti gondolatban egy a bökkenő. Melyik termelőre gondolsz?!?! A protein alapanyagot gyártókhoz nem lehet csak úgy bekopogni" hogy Sanyi vagyok 1-2 db 25kg-os zsákot rendelnék! Ja, bocs, a vállalkozói EU-s adószámomat otthon hagytam. ;-)


Itt kérlek raklapokban megy az eladás. Sőt ráadásul úgy, hogy már van aki fél évre 1 évre tonnákat foglalózik le...

Sőt már az sem furcsaság, ha egyesek gyártók csak úgy adnak mondjuk wheyt, ha mellé vásárolsz valami olyat ami nem igen fogyogat.

2013. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!