Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha testépítést végzek nagyobb...

Ha testépítést végzek nagyobb "darab" leszek?

Figyelt kérdés

szóval van rajtam némi felesleg. ez izommá fog átalakulni (ha kitartó leszek stb. :D) vagy ... ?

csak ,mert nem akarok ennél nagyobb testsúlyt.

úgy lenne jó ,hogyha pont így néznék ki csak izmosan. :D



2013. jún. 9. 08:05
 1/4 A kérdező kommentje:

Illetve olvastam erről a szálkásítás dologról.

Ezzel úgy adom le a zsírt, hogy az izomzat megmarad ?

2013. jún. 9. 08:07
 2/4 Csonti95 xD ***** válasza:
Ha 80 kiló felesleg van rajtad, az nem fog mind izommá alakulni. (Sőt egyáltalán nem)Ha max 3-5 kg plusz-od van akkor jó edzés/étrend mellett lehet szó némi fejlődésről, de csodák nincsenek.
2013. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

zsírból soha nem lesz izom. a zsírt le kell adnod és az izmot pedig fel kell építened.

más út nincs.

2013. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 *Endii* ***** válasza:

Ahogy előttem is írják, a zsírból SOHA nem lesz izom, ez egy nagyon nagy tévhit sokaknál.

El kell dönteni melyik a fontosabb először: ha le szeretnéd adni a felesleget, akkor először szálkásító diétára van szükség, ha pedig az izomtömeget akarod növelni, akkor tömegnövelő étrend kell.

Ha mondjuk most leadod a felesleget, akkor utána elkezdhetsz tömegelni, azaz izmot építeni. Naturálban nem lehet egyszerre izmot növelni, és közben zsírt adni le.


Másik kérdésedre pedig, igen, ha a diéta jól ki van számolva, és az edzés is megfelelő, az izomtömeg megmarad diéta alatt, (persze sajnos minimális izomveszteség van), de a zsír lemegy.

2013. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!