Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Udv. Kb mennyi idonek kell...

Udv. Kb mennyi idonek kell eltelni reszleges izomszakadas utan, hogy az izmot ujra 100 szazalekosan tudjuk hasznalni? (alkar bicepsz feluli resze)

Figyelt kérdés
...es milyen segitseggel lehetne ezt az idot leroviditeni?

2013. jún. 13. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Különböző krémek segíthetnek a gyorsabb felépülésben. Gondolom te is kaptál, nem? Szerintem 1 hónap múlva már 100%-os leszel, de a biztonság kedvéért csak óvatosan terheld le, fokozatosan visszatérve az eredeti súlyokhoz.
2013. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
Mozgás jó, fájdalom tilos. Kevés az info, és hol van az alkar bicepsz feluli része? Könyök alatt? Ott kevés izom van, biztos, hogy nem ín problémád van?
2013. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


brachioradialis-itt jelentkezett a fajdalom kb 2 hete huzodzkodas kozben.Az edzest is abba kellett hagynom.Nehany napig ereztem a fajdalmat mikor megfeszitettem,ez mara mar elmult,de ugy erzem ujra elojonne,ha ujra rendesen "megpakolnam" a rudat..Csak bicepszezni es hatizom gyakorlatokra nem vagyok kepes,a tobbi megy siman mivel a tobbinel nem hasznalom ezt az izmot..

2013. jún. 13. 22:36
 4/5 poiu ***** válasza:
Ne csinálj olyat, ami fájdalmat okoz. Ki mondta, hogy ez izomszakadás?
2013. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanitt fáj most. Neked mi volt vele? Én nem mentem még orvoshoz. Nem is akarok, hátha elmúlik. Neked mennyi idő volt mire teljesen elmúlt?
2014. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!