Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek ahoz hogy a lehető...

Mit tegyek ahoz hogy a lehető leggyorsabban kockás legyen a hasam?

Figyelt kérdés
ha aszt irjátok hogy félűlésezni kel akkor irjátok oda hogy naponta mennyit és hogy előtte mit egyek és tudtok ajánlani valami ételt amiben sok a fehérje??válaszotokat előre is köszönöm
2013. jún. 17. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
alkatod?
2013. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi cukrosat és liszteset ne egyél (semmi kenyér és pékárú), csak vizet igyál, egyél sok zöldséget a zsírt próbáld a minimum tartani de azért egyél és csakis egészséges zsírokat. Heti 3-szor 4-szer csináld meg ezt http://www.youtube.com/watch?v=5B8-SMdjHc8 Minden gyakorlatból mondjuk 25-t kezdetben lehet kevesebb ha nem megy. És természetesen ne csak hasra edz, hanem mindenre (láb,felsőtest) pl a guggolás elég jó főleg súllyal, de azt fiatalon nem ajánlom. Amúgy hány éves vagy?
2013. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amugy 12 éves vagyok 3 hét mulva megyünk nyaralni és nagyon kéne a szép kockás has
2013. jún. 17. 12:43
 4/8 A kérdező kommentje:
De egyéb ként nekem ugy kéne az a kockás has hogy alapból látszódjon ne csak ugy legyen kockás hogy rá feszítek értitek hogy mondom hogy alapból legyen kockás
2013. jún. 17. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom tisztában vagy-e vele valakinek 3 hónap sem elég.
2013. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igen tudom hogy valakinek nem egyből jön de hát..... majd meg lássuk hogy 3 hét alatt fejlődtem e és amugy nem tudnátok ajánlani ételeket amiben sok a fehérje??? mert állítólag attól jobban fejlődöm
2013. jún. 17. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hét alatt nem lesz kocka hasad amúgy csináld azokat amit írtak de járj el futni attól az alsó hasizmod fejlődik és szákásabb leszel de 13 évesen a guggolást nem ajánlom mivel elég baleset veszélyes ( súllyal természetesen!!) ha becsületesen végig csinálod akkor nyár végén már mutathatod!! Azt ne feled, hogy ha befejezed mert mondjuk vége a fürdoruha szezonnak akkor 2 hét után elkezd visszafejlödni és akár 3-4 hét alatt elvesztheted amiért egész nyáron dolgoztál jövő ilyenkorra olyan szép hasad lehet mint nekem ;)
2013. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Na azért három hét alatt..

1.Pékáru(sütitől a sósperecig) az nincs többé

2.Zöldségek

3.Fehéjrék (a legtöbb fehérje a husokban és tejtermékekben van)

4.Napi ötször egyél

5.Ha három héten belül kell, ami igazából nagyon nehéz lesz, napi 3-4szer tornázz házilag vagy konditeremben. A konditeremben az edző megmondja hogy miket csinálj annak érdekében hogy meglegyen három héten belül a kockás has, házilag pedig:

-reggel 6x30felülés 3-4másodperces pihenésekkel (inkább 2) (gyengébbek kedvéért 1x30 felülés után a nagyon rövid pihenés)

-menj ki az utcára, és fuss hosszokat (oda-visszákat) 650-700méter legyen egy hossz (egy oda-vissza), és fuss le becsülettel 6 oda visszát! (Egy oda, egy vissza számít egy hossznak, és körülbelül összesen 3900-4200 méter az egész, nem sétálhatsz, nem pihenhetsz, rendes futás legyen!)

-ha van súlyzód akkor nyújtott karral felemeled (a súlyzó kb 5kg) és úgy emeled fel, hogy vízszintesen egy volalban legyen a válladdal!! (A súlyzó és a feneked egy 90°-os szöget zárjanak be (derékszög)

-5x10fekvőtámasz, 3-4másodperces szünetekkel (1x10fekvő után van 3mp. szünet

Ezeket csináld meg házilag, ezt én úgy nevezem hogy erőltetett edzés. Napi háromszor elég ha megcsinálod :-) . Három héten belül meglesz a kockás hasad. A cukrot lisztet is kerüld el. Ha nem szereted valamelyik zöldséget, akkor a pénztárcádba nyúlsz, és elmész vitamint venni :-)

Szteroidot az mindenki úgy felejtse el ahogy van!! Ha három hét a rászánt idő, töltsd el ezzel az mondtam, nincs olyan hogy hétvégén szünet.

Ha normálisan szeretnéd, nem így erőltetve, akkor nem lesz meg a kockahas, IDŐBEN! ;-) A normális az úgy néz ki, hogy:

1.Nincs pékaru

2.Sok zöldség

3.Sok fehérje(már leírtam miben található)

4.Nincs lisztes kaja

5.Nincs cukor

6.Nincs zsíros kaja

7.Menj el konditerembe vagy házilag csináld az alábbiakat:

-5x20felülés, 4másodperces szünetekkel (1x20után 4mp.)

-futás, hosszakat futsz, egy hossz 350-400m, egy hossz (oda vissza) 400méter, és 5ször fusd le, ami összesen kb 1750méter-2kilóméter. Egy oda csak egy félnek számít, visszával együtt az egy hossz!

-súlyzó 5kg legyen a súlyzó, felemeled a nyújtott karral úgy hogy vízszintesen legyen a súlyzó a válladdal, kb 10szer, és a súlyzó és a feneked egy 90°os szöget zárjanak be (derékszög)

-fekvőtámasz:5x8, 4másodperces szünetek 1x8fekvőtámasz után

-napi 2szer csináld (reggel-este)

Ez a normális, nem lesz ebből 3hét alatt kockahas, az erőltetettből lehet hogy lesz, könnyített is van, arról nem tudok o.O sok sikert ;-)

2014. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!