Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok írni nekem egy...

Tudnátok írni nekem egy "olcsó" tömegnövelő étrendet?

Figyelt kérdés

75kg vagyok, 7-től--8-ig szoktam edzeni (hétfőn,szerdán.pénteken) és utána szoktam inni 1 adag (150g) Brutal Gainert.

Nagyon örülnék, ha tényleg tudnátok segíteni az étrendemben!

Ne azt írjátok hogy x.gramm fehérje stb. hanem valami konkrétabbat!

A válaszokat előre is Köszönöm!



2013. jún. 17. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdhetnéd ott a spórolást, hogy lecseréled a Brutal Gainert, mert az elég drága.
2013. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de a Brutal Gainer vállt be a legjobban eddig...
2013. jún. 17. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem volt étrended, és a BG viszonylag jó tápkieg.
2013. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen... ezért szeretnék egy jó étrendet és akkor egy olcsóbb tápkieg. is jó lenne...
2013. jún. 17. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:
olvasd el a sárgakapszulát, ennél többet senki nem tehet érted... azért grammban mondja mindenki, hogy mibõl mennyit, mert ez a sport errõl szól... tisztában kell lenni vele miböl, mikor, mennyit és miért eszel, ehhez pedig szakirodalomra van szükséged, ha elvárod, hogy más tervezze meg, hogy te mit egyél... már el is felejtheted az egészet, mert senki nem fog helyetted számolgatni, és kitalâlni, hogy mit szeretsz mit nem stb stb... illetve személyi edzõ megteszi, de persze nem ingyen...
2013. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Akkor megpróbálok magamnak összeírni valamit.. 5 étkezés elég egy napra (+edzés után a tömegnövelő)?

Ami a body.builder honlapján van kalkulátor az jól számolja ch-t fehérjét?

2013. jún. 17. 11:59
 7/8 anonim ***** válasza:
megközelítõen jól, én is azt használom.
2013. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah annyi, hogy néha vacakol a body.builder.hu és az ott készített étrendet nem lehet elmenteni valamiért, de ha shop.builder.hu ról lépsz be, akkor mûködik f@szán... én úgy szoktam hogy összeírom mit szeretnék enni alapanyagonként, abból kijegyzetelem mibõl mennyi van 100 grammban és az alapján összeválogatom a napi menüimet, picit macerás de bele lehet jönni, mellékhatásként pedig megtanúl az ember fõzni:)
2013. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!