Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen feladatokat ajánlatok...

Milyen feladatokat ajánlatok otthonra? 16/F

Figyelt kérdés
Erősödni szeretnék karra,hasra, hátra és vádlira, de mivel nagyon vékony vagyok ezért olyan kéne ami nem sok kalóriát éget.

#edzés #terv.edzésterv
2013. jún. 18. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen felszerelésed van?
2013. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én ajánlanám Paul Wade Fegyencedzés című könyvét, a feladatok többsége akkor is elvégezhető, ha nincs otthon felszerelésed..én is ezt akarom majd elkezdeni(nagyon vékony vagyok én is, 184 cm 65 kg), csupán húzódzkodót kell majd szereznem valahonnan.
2013. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Én otthonra házi feladatot ajánlok.
2013. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az edzésnek pont, hogy sok kalóriát kell elégetnie, lehetőleg rövid idő alatt, tehát intenzíven kell edzeni.

Ezután megfelelő mennyiségű kajával pótolni kell az elhasznált energiát, ill. hogy tudj regenerálódni.

Ha több kalóriát égetsz, többet eszel, több hasznosul, több izom lesz, faék egyszerűséggel. Persze ez a rövid intenzív edzésekre vonatkozik.

2013. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dávkapcs válasza:
Én is a fegyencedzést ajánlom.Abba minden megvan,hogy erősödjünk;sok ismerősöm ennek alapján eddz.
2013. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!