Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szedek tömegnövelőt (Jumbo)...

Ha szedek tömegnövelőt (Jumbo), de közben még nincs lehetőségem edzeni, akkor hízni fogok?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok, és arra gondoltam, hogy hízok pár kilót nyár végéig, aztán elmegyek konditerembe. Ha addig tömegnövelőt szedek, menni fog?
2013. jún. 19. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

ostobaság.

ha be akarsz hízni,akkor napi fél kiló rizs,fél kiló hús,fél kiló zöldség a minimum.

amíg ez nem adott,addig felesleges ez a sz@r.

ez a nincs lehetőségem edzeni meg-


Ő magyarnak születék,

S hazájában ősi jelszó

"Ej ráérünk arra még!"


uh ne torzíts itt!

guggolni meg fekvőtámaszt nyomni akárhol lehet orrvérzésig is akár.

2013. jún. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Tömegnövelőt? Komolyan ez rosszabb mint a bőrgyógyászok által állandóan kiutalt szteroidos gyógyszerek amiket csak úgy szórnak anélkül hogy meghallgatnák egyáltalán a beteg panaszait.

Évek alatt sem tudnád helyrehozni azt amit ilyen szerek mellékhatásai okoznak, akár évekkel később.

Amúgy örülj hogy jó az anyagcseréd és nem vagy hízékony, sok ember cserélne veled, de úgy tudom a rizs nem minden esetben hizlal.

A fizikai erőnlét amúgy nem súlytól függ, gyakran sokkal jobb állóképességgel rendelkeznek olyanok akik kinézetre nem a legszélesebbek.

Meleg nyarunk lesz (van), ez sem kedvez a hízásnak, de a kukorica is jó szénhidrátforrás meg úgy általában a tészták. De persze hosszú távon ez sem egészséges mert az ember a kiegyensúlyozott, változatos étrenddel éri el az ideális súlyát.

Szerintem feleslegesen hizlalnád magad sport nélkül. Akkor egyél többet ha van lehetőséged sportolni is, de persze nem tudhatom mennyire élsz aktív életet alapból.

2013. jún. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj a tömegnövelővel, csak annyit kell róla tudni, hogy az tömény gyorsan felszívódó cukor. Nem edzel, de a ch-t nyomatod, szépen elhízol, de az izmaid nem fognak nőni. Az izom csak akkor növekszik, ha terhelés éri...teher alatt nő a pálma.
2013. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Csak akkor van értelme a tömegnövelő szedésének, ha mellette intenzív edzéseket folytatsz. Tulajdonképpen az edzéssel stimulálod az izmokat a tápanyagfelvételre --> növekedésre.

Ez csak kalóriapluszban lehetséges.

Az viszont erősen valószínű, hogy a súlyod gyarapodni fog, ha több kalóriát viszel be, mint amennyit felhasználsz (edzés nélkül) csak épp minden zsírban fog felpattanni.

2013. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Évek alatt sem tudnád helyrehozni azt amit ilyen szerek mellékhatásai okoznak, akár évekkel később. "


Miféle mellékhatások?

2013. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Jézus mária :DDD mellékhatások, káros... hányszor hallottam már ezt :DD A tömegnövelő koncentrált élelmiszer. Fehérje szénhidrát. A jobbakban van vitamni kreatin aminosavak stb. A kiflinek is vannak káros hatásai? vagy a somlóinak? A tömegnövelőt hogyan lehet gyógyszeripari készítményekhez hasonlítani? nem tudok erre mást modani csak azt hogy : IDIÓTA! Az ilyen elmebetegek miatt tart ott az egész tápkieg piac ahol tart, ja meg a koxos focisták miatt akiknek a vitaminjában volt a szteroid :DDD persze BARMOK !!



A kérdezőnek meg csak annyit, hogy ezt te sem gondoltad komolyan, ugye?

2013. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Osynho ***** válasza:

Miért akarsz (zsírban) hízni? :/


A tömegnövelők mellékhatásaira pedig én is kíváncsi lennék.

2013. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért akarok hízni mert sovány vagyok, és nem tudok annyi kaját enni, amennyivel ellensúlyozhatnám ezt.
2013. jún. 19. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy nem bírsz annyit enni.

350g rizs

500g csirkemell

Zöldség gyümölcs.

Ha ezt megeszed minden nap és mellé tisztességesen edzel, biztos hogy lesz eredménye ;) a tápkieg. Csak kiegészitő nem helyettesitő.



A tömegnövelős okos pedig nézzen utàna hogy miről beszél mert kever mindent. Nem növekedési hormont akar szedni a kèrdező és nem is koxotcsak legàlis boltban kapható kaját por formában.

2013. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!