Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi teljesen az alapokrol?...

Kondi teljesen az alapokrol? Hogyan?

Figyelt kérdés
Hello. Legyetek szivesek tanacsokat adni, hogy kezdjem a dolgot. Par éve közel 120 kilos voltam. Mostanra sikerült letornazom magam 87kilora. 180 centi vagyok. Viszont a fogyásnak voltak következményei: nyulott bőr, "puha test" . Valaki azt tanácsolta hogy legalabb még 7kilot le kellene fogynom, és utana elkezdeni az egészet. Valoban igy van? Ebben az allapotban ne is álljak neki? Van értelme? Ha igen, hogyan kezdjem el, szednem kell valamit vagy diéta..? Köszönöm, Udv
2013. jún. 22. 18:49
 1/4 dirtboy ***** válasza:

az attól függ most mennyi zsír van rajtad,ezt én nem látom,testzsír %ot sem írtál.

ha sok még rajtad a felesleg akkor még fogyj tovább de ha már nem olyan sok akkor kezdheted a tömegelést,nézz tükörbe és döntsd el.

2013. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. Én mindenképpen ugy latom.. főleg a régi énemhez képest hogy mehet a dolog. viszont nem tudom hogy kezdjem. van erre valami speciális edzésmód, pl kardio, vagy egyből tömegnövelés. Tényleg nincs semmi ilyen tapasztalatom. koszi
2013. jún. 23. 10:37
 3/4 dirtboy ***** válasza:

ha kezdeni akarod akkor nézni kell egy neked megfeleő tömegnövelő étrendet (ezt a bodybuilder.hun meg is teheted) aztán kell egy kezdő edzésterv ami az első pár hónapban megy majd. ilyen edzéstervek és hozzá leísást is találsz a bodyn.

nézelődj válogass,utána ha kérdésed van kérdezz.

2013. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jún. 23. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!