Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mit kéne PH-x...

Szerintetek mit kéne PH-x mellé szednem?

Figyelt kérdés
185 centi 79 kiló vagyok, egy ideje már eddzegetek, de most elhatároztam, hogy tömeget fogok növelni. A konditerembe PH-x et ajánlottak, de mellé kéne valamilyen tömegnövelő.. körülbelül 140 gramm fehérjét kell bevigyek egy nap, étkezéssel meg nehezen tudom ezt elérni. Mit tudtok ajánlani, persze oylat, ami nem cukor alapú és nem zsírosít el..

2013. jún. 23. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
140 fehérjét nem tudsz bevinni? Mi lesz veled később, mikor majd 300-at kell? Amúgy a 140 nem sok a majdnem 80 kilódhoz, én 90 kilósan 200 grammot viszek be, mindet húsokból (a növényi eredetű fehérjét nem számolom). Munka vagy más elfoglaltság miatt nem tudod bevinni?
2013. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fején találtad a szöget. Munkahelyre meg nem igazán alkalmas főtt étel. Kedden megyek is megvenni a PH-X et, már csak a tömegnövelőn vacilálok
2013. jún. 23. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én inkább nem tömegnövelőt vennék, hanem fehérjét és mellé szénhidrátot. Így a kajád mellé tudod igazítani, meg amúgy is csak a jobb, drágább tömegnövelőkben van elég fehérje, általában csomó szénhidrát van bennük és kevés fehérje. Szénhidrátnak egy lassan felszívódót keress, napközben olyan kellene.
2013. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!