Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő edzést folytatok....

Tömegnövelő edzést folytatok. Heti 2-3 doboz sör akadályozhatja a fejlődést? 17/f

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi még belefér, de az edzéstől tartsd távol az alkoholt !
2013. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Hogy érted, hogy az edzéstől tartsam távol?
2013. jún. 24. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne előtte/utána sörözz, hanem pl. pihenőnapokon.
2013. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én edzés közben sört iszom. Előtte megiszok 2 dobozzal, akkor jön meg a kedvem igazán a gyúráshoz. Zenét hallgatok ami inspirál. Közben is sört kortyolgatok. Kb. 40-50 percet edzek, főleg saját testsúlyt kihasználva. Maximum egykezes súlyzó a bicepsz, tricepszhez. Külön napokon vállazok és lábazok. (szigorúan saját testsúlyt, egyensúlyt kihasználva, lábtámasz, fekvőtámasz, stb). Edzés végén megiszom a maradék sört (1-2max) és vacsorázok. Nem vagyok szálkás, inkább izmos testalkatúnak mondanám magam, erős mell , váll bicepsz és tricepsz jellemez. A hasizom látszik de nincs kockásra gyúrva de ez engem nem is motivál (a barátnőmet sem XD) Sokan nem hiszik el, azt mondják "biztosan tömegnövelőt szedsz". Soha semmit nem szedtem, nem is szednék semmit (Biotech meg nutricion sz@rt)...A csirkehúsért sem vagyok oda mint a sok majom. (aki annnnyira odafigyel)

Ilyen porokat, szarokat, kapszulákat csak a csírák szednek. Én élesztőt eszek és céklát, almát,banánt, répát, salátát. Meg vagyok elégedve magammal. Most 94 kg vagyok és 48-as a karom. A derekamról meg ha fogyni szeretnék akkor odafigyelek, hogy nem eszek kenyeret csak max. 1-2 szelet pirítóst kevés vajjal és fokhagymával, salátával.35 éves vagyok és én a régi iskola szerint alakítom a testem. A kollégám 22 éves minden szart (tömegnövelők, booster, vitaminok. stb) beszed . Havonta elkölt 40 ezer forintot és sehol nincsen. Vannak izmai, de ha nem szedi be a cuccokat akkor 2 hét alatt összeeseik a bicepsze, válla és lóg rajta a póló. Ja és még energiaitalokat is iszik. AZ még nagyon gáz szerintem. Maradok a jó kis sörös tömegnöveléses edzéseknél.Néha így is úgy érzem szétvet a tesztoszteron.

2014. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!