Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves vagyok 165 cm és 76...

15 éves vagyok 165 cm és 76 kg, elég erős a testfelépítésem, itthon van egy kondigépünk azon napi szinten edzek, venni akarok egy doboz kreatint ezt hogy kell szednem és mennyi ideig?

Figyelt kérdés
shop. Builder.hu/100-kreatin-monohidrat-porok/biotech-usa-creatine-monohydrate-500-g-p846
2013. jún. 25. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Étrend van? Edzésterv? Multivitamin? Fehérje? Ha ez megvan akkor mehet a kreatin, addig felesleges.
2013. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kajába visszavettem a kenyér fogyasztásban, a zsíros cukros ételekben, Próbálok fehérjedús ételeket enni. Gyógyswzertárban kapható vitaminokat szedek, edzsél pedig az hogy kondigépen meg kézisúlyzóval a lehető legtöbb gyakorlatot naponként kétnaponként vegyesen csinálom
2013. jún. 25. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De a próbálok úgy enni dolog nem jó. Komplett étrend kell, rendesen kiszámolva. Edzés utánra meg fehérje + dextróz. A majdnem nem jó. Mindennek stimmelnie kell.
2013. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor valamit próbálj már javasolni ami könnyen betartható. És anyagiakban sem kerül annyival többe mint a sima étrend.
2013. jún. 25. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy nagyon alap, fapados étrendet szerintem össze tudsz dobni 40 ezerből havonta. Naponta 2-2,5 g/tskg kell,ez azt jelenti, hogy kb. 1 kiló csirkemell. Tehát havonta 30 kiló körül kell, kilója 900 és 1700 Forint körül mozog (nálunk). Plusz mellé rizs, zöldségek...
2013. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

kedves utolsó, a kérdező 15 éves. szerintem ennyire még nem kéne belemerülni 2-3 évig.


kérdező, a súlyzók mellé mindenképpen végezz kardioedzést is, és szerintem a táplálékkiegészítőkkel (vitamint leszámítva) még várjál, ezeket felnőtteknek tervezik, nem egy még fejlődésben lévő szervezetnek, teljesen más a cél, neked még először ki kell fejlődnöd:))) a sporttal semmi gond, de nem kell ennél jobban belemélyedni egyelőre, várd meg a teljes testmagasság elérését.

2013. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért ne lehetne egy 15 évesnek étrendje? Sok fehérje, CH és megfelelő mennyiségű zsír + a vitamin. Ebben van valami egészségtelen? Itt találsz mintaétrendeket:

[link]

De magadnak is össze tudod állítani, ha regisztrálsz. A lényeg, hogy legyen 2-2,5g*testtömegkg fehérje, 5g*testtömegkg CH és 1g*testtömegkg zsír. Mindegy ezt miből viszed be.

2013. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!