Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Scitec-ről mint márkáról...

A Scitec-ről mint márkáról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményeteket szeretném kérni a fent emlitett márkával kapcsolatban. Úgy összességében, nem konkrét termékekról. Jó-rossz tapasztalatok, bármi jöhet:) Mennyire minőségiek a termékei stb...


Köszi előre is!



2013. jún. 28. 00:16
 1/9 anonim válasza:
Nekem bejött.
2013. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a Magyarországon könnyen elérhetőek közül az egyik legjobb
2013. jún. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmi extra! Megbízható,hiteles,korrekt márka.

Sokan fikázzák,mert eléggé piacvezető itthon,és az irígység nagy úr :DD

2013. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Irigy? Miért, van konkurens tápkiegcégem? :D


Ugyanolyan márka, mint az összes többi, csak drága. Néha pofátlanul drága. És néha pofátlan a marketing, úton-útfélen a képedbe tolják, hogy bezzeg ők, miközben a többi. Amit olyan téren meg tudok érteni, hogy ez bejött nekik, mert az egyszeri embernek ők 'a' tápkieg, de etikai szempontból meg elítélem. Mondjuk a világpiac legtöbb szereplőjét szintén :D Van néhány jó ásványi anyaguk, vitaminjuk, de egy 2,35 kilós fehérjéért majdnem 15ezret elkérni... értem én, hogy boltokat kell működtetni, alkalmazottakat fizetni (meg szponzoráltakat szponzorálni...), de sajna az én pénztárcám sem végtelen, és ha ugyanennyiért kétszerennyi fehérjét tudok venni, akkor ezt fogom tenni.

2013. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt, megbízható márka. Vannak nagyon jól, és kevésbé jól sikerült termékei is. De összességében elmondható, hogy minőségi termékei vannak. Az ára, meg hát olyan amilyen.


Wash: A legtöbb gyártóról elmondható a vásárlók totál hülyének nézése. :D Amitől eleinte teljesen kiakadtam, most már csak mosolygok rajta maximum. Amikor olyan hihetetlenül hangzatos és pofátlanul nagy hülyeséget írnak a termékeik alá. Pl szunnyadó génaktivátor, majdnem olyan mint a szteroid, brutális izomnövekedés, stb.

2013. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat mindenkinek! Én sokat hallottam, hogy nem valami jó márka, meg nem igazán minőségi, hanem olcsó, gagyi minőségű alapanyagokból dolgoznak. A lényeg az, hogy nem tudom kinek higgyek.
2013. jún. 28. 11:20
 7/9 anonim ***** válasza:

yetipeti: naja, én is láttam már olyan webshopot, ahol a minden második amcsi termék a kerék feltalálása óta az emberiség legnagyobb találmányaként hirdette magát :D (de komolyan, egy tuti volt, amelyik ezt írta). A nevet meg csak el akarják lopni a Szunnyadóizomstimulátor2000-től :( (Ja tényleg, van saját tápkiegem, de mondjuk az mindenkit ver)


A lényeg az, hogy meg kell nézni az összetevőket és az arányait, és az alapján dönteni. Kérdező, neked is ezt tanácsolom.

2013. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Oh, saját tápkiegre már mi is gondoltunk a haverommal: He-Man nutrition (a rajzfilm után szabadon) :D



Van egy másik termékünk is: a fogyi mogyi - (a "g" helyén egy kis kerekesszék lenne) enyhén sózott, pörkölt földimogyoró, fogyatékosoknak. Akarom mondani, fogyni vágyóknak. :D

2013. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jönnek itt az ötletek:)
2013. jún. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!