Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg léteznek ilyen sötét...

Tényleg léteznek ilyen sötét emberek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__45..


Asszem ma volt az utolsó alkalom, hogy ebben a témakörben nézelődök. xD Kihalnak az agysejtjeik a legtöbb embernek (...meg minek méri magát minden nap??)



2013. jún. 28. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A "fogyókúrák" rész az nagyon beteg. :D Noha itt is sok a gyógyegér, de az, az a gyűjtőhelye az ilyeneknek. :D
2013. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor a kérdés az, hogy tényleg létezik-e ennyire sötét ember, a válasz mindig IGEN!

Ismered a híres mondást a végtelen dolgokról. A világegyetem és az ostobaság. A fogyirovat meg hát bizony tényleg eléggé messze van ebben a végtelenben :D

2013. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fogyirovatot kerülni kell, és kész :)
2013. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7. hónapja diétázom 125kg ról indultam naponta 2* mérem magamat, és az elején még én is voltam ilyen sötét, és gondoltam ilyen hülyeségeket, de néhány táplálkozásról szóló könyv, a sárgakapszula, meg az itteni tanácsok után beláttam, hogy az ilyen napi kg ingadozások, azok mind mind a vízfogyasztással vannak összekötve.

Mindenesetre, akik komolyan csinálják, náluk megértem, hogy naponta mérik magukat, mert hosszútávon nagyon biztató belenézni egy ilyen táblázatba.

Azt nem értem, hogy egy ilyen "kezdőnek" akin látszik, hogy fogalma nincs semmiről, miért kell egyből bunkózni...

2013. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Én is minden reggel mérem magam, nagyon tanulságos. Úgy látom 3 nap tendenciája valóban mutat valamit. Nem értem, miért ugrottak rá ennyien erre a kérdezőre. Engem inkább zavar a "14 éveske vagyok, mondjatok egy sportágat, amit ha elkezdek, bajnok lehetek benne" típúsú kérdések. Tehát amikor valaki lefolyik a székről, álmodozik, ahelyett hogy felállna, és másokat dolgoztat. "Most már másfél órája hogy nem nasiztam, mennyit fogyhatok?" Ez a kérdező legalább teker :-)
2013. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!