Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatok ajánlatosak...

Milyen gyakorlatok ajánlatosak, ha ilyen vastagságú a derekam? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


A képen látható hölgynek végképp nincs dereka. Nos, hasonló problémám van nekem is. Olyan két hónapja kezdtem el aktívan diétázni, tornázni. Már kezdem látni a változásokat. Viszont a derekamat még kissé vastagnak tartom, gyakorlatilag egybefolyik az egész testem :D

Tudom, nincs helyi fogyás és azt is tudom, hogy ha alapból ilyen az alakom, akkor nincs vele mit tenni.

Egyszerűen csak pár gyakorlatra lenne szükségem, aminek segítségével a derekamat formálthatom.


Szóval, valaki ismer ilyen gyakorlatokat? Köszi a segítséget :)



2013. jún. 29. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

:S

Nem értelek. Mindig van egy ilyen nő. Leír szó szerint minden okosságot, amit mi itt hirdetünk GYK-n, majd ellentmond neki.

A "derekamat formálhatom" mit jelent? Nincs olyan hogy formálni. Nem lehet az izmok tapadási pontját megváltoztatni, márpedig ez a szó ezt fejezi ki.

Ha fogyni szeretnél(többek között) a derekadról, akkor aerob edzés, szálk. diéta.

2013. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És ezt mégis hogy a lópirulás telibepuffadt, vajasra kidülledt flancos fenébe gondoltad, cicus?

Mit akarsz csinálni? Ha tudod, hogy nincs helyi zsírégetés, akkor miért akarod azt? Vagy ha nem azt, akkor mit? És miért hiszed, hogy a gyakorlatoknak meg a zsírnak bármi közük van egymáshoz?

2013. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a bordaközi izmaidat tornáztatni. Szorítsd őket össze amennyire csak tudod és tartsd 30 másodpercig, vagy ameddig bírod. Ezt ismételgetsd! Hasizmaiddal ugyanezt. Állj egy tükör elé és húzd össze olyan picire a törzsed, amennyire csak tudod.
2013. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!