Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnék kockásabb hasat...

Astom kérdése:

Hogy tudnék kockásabb hasat csinálni?

Figyelt kérdés
Ez a heti edzésem: Hé,Ke: 4x30hasprés közbe 4x15fekvőtámasz szerda szünet Csü,Pé,Szo4x30hasprés közbe 4x15fekvőtámasz. De csak akkor látni h kockahasamvan ha nagyon befeszítek ezen szeretnék javítani h nekeljen annyira feszítenem ahoz h látszódjon h kockahasamvan. (bocsi de siettem)

2013. jún. 30. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Heti 4x, főleg egymás utáni napokon felesleges hasazni. A zsír miatt nem látszódik szerintem, és persze egy jó étrend nélkül nem is fog.
2013. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4x30 már rég állóképesség.Csinálj olyan gyakorlatot amiből 10-15db megy.A másik pedig az, hogy azért nem látszik a hasadon az izom mert nagy a testzsírod vagy nincs elég izom rajtad.
2013. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
helyi zsírégetés nincs, ergo a haspréstől nem fogsz jelentősen fogyni(ha igen, akkor is csak a teljes testedről)
2013. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi de ruhadt vékony vagyok :) meg sokat is eszem és ez a gyakorlatsor már simán és könnyen megy ezért növeltem napi 3x-i ról 4x-re. Vagy már túlzásba vinném, de szerda vasárnap szüneteltetek. Vagy táplálóbb kajákat kellene ennem mer egy szál fölös zsír sincs rajtam :)
2013. júl. 1. 20:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi de rohadt vékony vagyok :) meg sokat is eszem és ez a gyakorlatsor már simán és könnyen megy ezért növeltem napi 3x-i ról 4x-re. Vagy már túlzásba vinném, de szerda vasárnap szüneteltetek. Vagy táplálóbb kajákat kellene ennem mer egy szál fölös zsír sincs rajtam :) 15F/62kg/183cm
2013. júl. 1. 20:03
 6/6 anonim válasza:

Ha van súlyod, tedd a fejed mögé (Én 10 kg-ot ajánlok)

-Ezzel csinálj 8-12 hasprést, majd 8-12 "biciklit" (Keress rá angolul, abs bycicle)

-Ne tarts szünetet!

Tegyél egy 5 kb-os súlyt a fejed/nyakad mögé, csináld meg ugyanezt.

-Ne tarts szünetet!

Most súl nélkül, ugyanezeket

-Tarts 1-1.5 perc szünetet


Ezt a sorozatot ismételd meg 4-6 szor (az elején kezd 4-el, majd egyre több)


A lényeg, hogy heti 2-szer csináld csak. Kell az izomnak idő is, hogy nőjön/helyrehozza a mikro szakadásokat amit az edzés okoz.

(Én pl. Hétfőn és Pénteken csinálom ezt. Aznap semmi mást.)

2013. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!