Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan eszitek meg este a...

Ti hogyan eszitek meg este a túrót?

Figyelt kérdés
Én sehogy sem tudom leküldeni, annyira savanyú. Diétában lehetne valahogy ízesíteni?

2013. júl. 4. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Magába én se szeretem nagyon mert elég száraz.Én összekeverem tejföllel úgy jó.
2013. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rakhatsz hozzá nyugodtan valami sovány joghurtot, esetleg valami ízesített fehérjét (én vaníliásat szoktam). Alternatively, lehet rendelni a myprotein.com-ról ilyen kis ízesítő cseppeket, azok is kiválóan megfelelnek a célnak.
2013. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az jó ha rakok hozzá édesítőszert?
2013. júl. 4. 22:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az tiszta cukor...Olvasd el mi van a hátulján.
2013. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elméletileg nem. Épp azért édesítőszer mert nincs benne cukor, legalábbis én így tudom. De majd ha megyek boltba, akkor megnézem :)
2013. júl. 4. 22:39
 6/13 anonim ***** válasza:
én kakaóport, nem a nyuszisat, hanem a cicásat rakok hozzá, és folyékony édesítőszert ami pont arra van kitalálva, hogy ne cukorból legyen... néha kókuszreszeléket is teszek bele, és felöntöm minimális vízzel.
2013. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

de amúgy jah, vehetsz flancos ízesítőt 1400 ért, vagy vehetsz 3-400ft ért teszkóban...

xilit is jó, de annak aztán tényleg van ára...

2013. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 MrPifta ***** válasza:
24%
Akkor minek eszed? Kajában az a fontos, hogy olyat egyél, ami ízlik. Ha nem ízlik a túró, egyél mondjuk szalonnát :)
2013. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Látom semmit sem értesz a diétához és a testépítéshez :D
2013. júl. 5. 19:03
 10/13 MrPifta ***** válasza:
a kérdésben nem volt benne, én meg inkább a kerek testeket találom vonzónak, ezért lecsapok az ilyen labdákra :D
2013. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!