Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5-10 kg fogyás kb.2 hónap...

5-10 kg fogyás kb.2 hónap alatt lehetséges?

Figyelt kérdés
167 cm és 60 kg vagyok...nem vagyok dagadt, csak van egy kis súlyfeleslegem. A combomról, popsimról, és leginkább a hasamról szeretnék fogyni. Eddzek rendszeresen, de ugytűnik nem elég. Talán az étrendemmel van a gond, de ezen most próbálok változtatni. De mellette még valamit kell csinálnom...valaki tudna ajánlani valami Cd/DVD-t, fogyasztó, szálkásító gyakorlatokkal, ami be is válik, és lehetőleg 1-2 hónap után már lehet látbi az eredményt?
2013. júl. 5. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L
2013. júl. 5. 13:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásító gyakorlat nincs, szálkásító diéta van. És első az étrend.
2013. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de maximum 6-8 kiló (többet ne akarj, mert már izomból is fog menni, így is de ha van rendes étrended és aerob edzés mellé akkor minimális). Súlyzós/fegyencedzés nem ártana, hogy kevésbé adj le az izmaidból,
2013. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ilyen testzsír százaléknál már elég lassan megy a fogyás én heti 0,5 nagyon max 1 kilóval számolnék(bár nem tudom milyen genetikád van) ha a szigorú diétát betartod. és alaposan megszenvedsz az edzések során. szval én amondó vagyok hogy 4-5 kiló elérhető. ha nagyon komolyan veszed!
2013. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!