Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek törvény szigorodás...

Szerintetek törvény szigorodásával július 1. étől kevesebb a "HOBBI KOKSZOS" Bővebben lent?

Figyelt kérdés

"Magyarországon a Büntető Törvénykönyv 2013 július 1. óta büntetőjogilag szankcionálja a doppingszerek eladását és birtoklását is."


Arra lennék kíváncsi, hogy kevesebb nem versenyzői ambíciókkal rendelkező, hobbiból doppingszerekkel élő emberekkel találkozhatunk ezekután Magyarországon?

Vagy ez mit sem nyom a lattba?


2013. júl. 10. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi észrevehető változás nem lesz sajnos vagy nem sajnos.
2013. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már sok országban sok statisztika kimutatta, hogy a törvény szigorítása sosem visszatartó erõ.
2013. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, az eddigi válaszokat.

Hát igen, természetesen én sem úgy gondoltam, hogy most hirtelen mindenki felhagy a szerekkel, de ha mondjuk kb: 10-25%-uk elhagyná az már eredmény.

2013. júl. 11. 15:09
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja, és az nekem teljesen érthetetlen volt még eddig is, hogy egy átlag hobbi testépítő honnan a francból szerez kokszot?

Én még csak életemben nem is láttam ilyen szereket élőben.... ( Mondjuk én itthon edzek. )

Akkor egy viszonylag kis tapasztalattal rendelkező ember, honnan szerez megbízható forrásból doppingszereket, pláne ilyen törvény mellett?

Vagy mindegy nekik, hogy eredeti vagy sem?

Rámondja az eladó, hogy ez a király, ez eredeti termék a gyerek meg megveszi és magába tol valamit amit még a kosznál is rosszabb.


És a dílerek nem félnek, hogy egyszercsak kopogtat náluk a rendőrség?

Pl: Ha egy tizenéves gyerek rosszullesz a cucctól és az orvosok megállapítják, hogy mitől, a szülők pedig kiszedig a gyerekből, hogy honnan a cucc és feljelentik a dílert?

2013. júl. 11. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Többnyire primitív emberek a hobbi kokszosok. Mint tudjuk elég sokan vannak. Ők leszarják ,hogy mit szednek csak nagyok legyenek.

Ha a börtönben minden második ember nyomja a szteroidot akkor itt kint sem nehezebb beszerezni.

2013. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!