Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pro Nutrition, román cég, de...

Pro Nutrition, román cég, de mennyire minőségi?

Figyelt kérdés

A Pro Nutrition tömegnövelőjét használom már két hónapja, pontosabban a GFX-8 terméket, sokan mondják hogy román cég meg minden és nincs meg benne az amit ráírnak, de szerintem ez hülyeség hisz nagy cég, és őket is leellenőrzik. Ti mit gondoltok? Amúgy ez árban is sokkal jobb mintha Scietec terméket vennék, mert otthoni, énis Romániában lakom, és itt sokkal olcsóbban forgalmazzák. A minőségéről mit gondoltok?

Kérlek ne gyertek azzal hogy hagyjam a fenébe mert román! ha nincs semmilyen tapasztalatotok vagy infótok vele szemben, ne írjatok! Azok válaszát várom akik használják, és tapasztalat alapján tudják bizonyítani is, hogy nem vernek át vele a gyártók!


2013. júl. 15. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi probléma, én szeretem a termékeiket. Nyugodtan használd!
2013. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!