Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem megy az a fekvötámas...

Miért nem megy az a fekvötámasz amit nem a tenyeremen hanem az ökölporcon (bügykökön) kell csinálni?

Figyelt kérdés

Thai box edzésen mindenki az öklén csinálja éssokszor mondják nekem hogy úgy csináljam és akkor olyan lesz mint a "faltörö kos" . De nekem úgy kicsit fáj és nem megy. Ez azért van mert 12 éves vagyok?

Köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 16. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez azért van mert kínában egy vörös foltos kiscica 2 tányér tejet kapott.


Mi nem megy? Kinyomni magad, vagy úgy tartani? Szerintem csak simán gyenge vagy, vagy nem tudod, hogy hogyan kell ökölbe zárni a kezed

2013. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kinyomni nehezebben megy mint amikor tenyéren vagyok és egy kicsit meg is fácdul az az elsö két bütyök
2013. júl. 16. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakorold, előbb utóbb menni fog :)
2013. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
*fájdul
2013. júl. 16. 15:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké kösz
2013. júl. 16. 15:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát szerintem nem vagyok gyenge mert megcsinálok 5-öt és nem összeesek hanem elkezd fájni az elsö kér bütyök, szoktam ütni box kesztyü nélkül boxzsákot jó erösen és akkor nem fájdul meg
2013. júl. 16. 15:08
 7/9 anonim válasza:
Azért, mert nincs hozzászokva a kezed. Ha gyakorlod, majd mindig egyre többet fogsz tudni megcsinálni, mert megerősödik a porc.
2013. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm gyakorlom
2013. júl. 17. 16:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Most néztem ezt a kérdést aztán gondoltam megírom hogy már teljesen jól megy. Köszi!
2013. szept. 27. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!