Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves vagyok 170cm és 54kg...

14 éves vagyok 170cm és 54kg ha most elkezdek gyúrni és a csontjaim az izületeim miatt már nem növekedne akkor mennyi esély van hogy még növök valamennyit ha közben gyúrok kezdő szinten?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
14 évesen még ne kondizz mert ártalmas. 1-2 év múlva lehet.
2013. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért akar ennyi idősen mindenki "gyúrni"? Ennyi idősen sportolni kell, úszni, focizni, kosarazni, vízilabdázni stb. Sokkal jobb hatással vannak rád hosszútávon mint a testépítés! Ha mégis nagyon akarsz, akkor meg olvasd el a fegyencedzést
2013. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne jobb hatással mint a testépítés?(ami szintén sport)


Tény,hogy 14 évesen nagyon nem kéne gyúrni.

2013. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as, ez vicces :)


Először megkérdezed, hogy miért rosszabb ebben a korba a testépítés, a másik mondatoddal pedig megerősíted, hogy ennyi idősen tényleg nem kéne csinálni.

2013. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja,mivel nem tudom,hogy pont a 14 éves korra gondolsz,vagy az egész fiatalkorra
2013. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 éves kor előttre gondoltam, csak néha valamiért úgy gondolom, hogy mindenki tud olvasni a gondolataimban, és nem írok le mindent :)
2013. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor oks

Nem szóltam

2013. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kössz akkor maradok a focinál még :D

Ja és attól fekvőtámasz,húzockodás ezek mehetnek attól ezek nem terhelik az izületett ugye?

2013. júl. 23. 08:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Sőt, focihoz tökéletesek! Ha később akarsz súlyokkal dolgozni, keress rá a fegyencedzés nevű könyvre., abban vannak gyakorlatok amiket most a legjobb elkezdeni
2013. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!