Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ízesítetlen protein ízesítésér...

Ízesítetlen protein ízesítésére használhatok pl DR Oetkeres aromát?

Figyelt kérdés
Vettem kettő flavdropsot, de meguntam őket, és legközelebbi rendelésemig nem fogok rendelni, csak ezért nem fogok postaköltséget fizetni, ezért arra gondoltam, hogy egy kis dr oetkeres aromával feldobom a flavdrops ízét. Vélemény? (dr oetkeres aroma tartalmaz némi alkoholt, íze válogatja, az enyém 7,2%, de van 30%-os is))
2013. júl. 22. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is mypro van, FlavDrops tök jó csak drága. Én natúr kakaóport veszek, 100g-ban ugyan van 20on egynéhány gramm CH és 30 valamennyi zsír, de 60g fehérjéhez 3g kakaópor bőven elég. Hozzá meg egy fél kupak folyékony cologran édesítő (lidl, 300ft) és mennyei. Néha szórok bele kókuszreszeléket, vagy kakaó helyett fahéjjal csinálom. Nekem bejött.
2013. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Klanwarrior ***** válasza:
2014. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!