Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés mellett konditere...

Fegyencedzés mellett konditerembe, gépeket használhatok?

Figyelt kérdés

Milyen hatással lesz az edzéstervre, esetleg elronthatja e amit a fegyencedzéssel elértem?

Koliban szeptembertől ingyen van lehetőségem kondizni, és gondoltam kihasználnám. De emellett nem rég elkezdtem a fegyencedzést most a nyáron.



2013. júl. 25. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rontani nem fog semmit, esetleg nőhet az izmaid mérete, ami a fegyenctől nem fog.
2013. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze, sõt még jó is ha mibél többféle, változatos módon edzed az izomzatodat.
2013. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Villácska ***** válasza:
Szerintem egy hülyeség a fegyenc edzésprogramja. Súlyzós edzés mellre és karra meg lábra. Többi mehet önsúllyal.
2013. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A fegyencedzés nem izmokat csinál hanem erőt ad. A súlyzókkal nem fogsz tudni soha olyan erőre szert tenni amivel tudsz egylábas guggolást, vagy egylábas-egykezes fekvőtámaszt.
2013. júl. 25. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:
ezt a maszlagot, hogy nem izmokat, hanem erõt ad... felejtsük már el... az erõ az izmokból ered...
2013. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Villácska ***** válasza:
NEM HISZEM EL! Ez a könyv miért nyomja teli ilyenekkel az emberek fejét? Jó hogy egy testépítő nem tud egykezes fekvőtámaszt mert nem azt csinálta (amúgy az egykezes fekvő csak ügyesség szinte) Más és más testfelépítést kapsz a fegyenctől és a súlyzós edzéstől. Te akármennyit fekvőtámaszozhatsz hogyha nem lesz tőle szép mellizmod, és nem fogsz tudni kinyomni 130 kilókat. Az meg hülye aki azt mondja hogy nem vagy erős ha konditól. Súlyzós edzés nagy erős izmok, Fegyencedzés kisebb de kitartóbb izmok atlétikus testalkat. Amúgy én is csak a saját súlyommal dolgozom félre ne értsd
2013. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sokakat be tudtak etetni ezzel a könyvvel, ez van, majd rájönnek
2013. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 fünof ***** válasza:
Elsősorban kondizz, minden testrészedre és mellette húzódzkodj, tolódzkodj, fekvőzzél, ez a lehető legjobb megoldás, hogy jól nézz ki és erős legyél.
2013. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 fünof ***** válasza:
amugy meg ebben a könyven a szerző szarrá oltja a kondisokat! felháboritó, azt hiszi hogy naponta 2 órát kondizni nem kemény? hol tudsz ennyit edzeni fegyenccel?
2013. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jó beismerem kicsit túlzás volt. De ha nekem nem az a célom hogy fekve 130-at kinyomjak, hanem hogy a sportba jól teljesítsek, házimunkába ne halljak bele (favágás, kapálás stb), akkor nem arra fogok rámenni, hogy akkora izmaim legyenek, hogy lgugolni ne tudjak. Vagy belehalljak ha mem működik a lift egy 10 emeletes házban.

De kérek mindekit, a kérdésre koncentráljunk :)

2013. júl. 28. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!