Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék tanácsot kérni zoli...

Zoli 1983 kérdése:

Szeretnék tanácsot kérni zoli vagyok 30éves és 70 kilo szeretnék Danabolal növekedni viszont most kezdeném menyi darabal kedjem el? és menyi idö után emeljem az adagot?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyivel ne kezd el. Totál hazavágod a hormontermelésed és még sok egyéb károsodásod is lehet. Utána úgysem marad meg az eredmény. Eddz tisztán, legyen tömegnövelő étrended és fejlődni fogsz. Ja, és júli 1-től büntetik a doppingolást.
2013. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nemigen hizom semitöl hiàba eszem mina ...
2013. júl. 25. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem eszel eleget. Pl hízál cuccal 5-6 kilót, aminek fele víz lenne. Ez kúra után egyből lemenne, pár hét múlva meg a többi is. Közben szétcsesznéd a májad, veséd, szív-érrendszert, stb. Megéri?
2013. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A koksszal sem fogsz hízni, ha nem eszel normálisan...

A kokszosok is esznek, sokszor még többet, mint amennyit naturálban ennének-már ha van valamennyi eszük.


Ne verd el erre a pénzed, nincs értelme. Hagy ne soroljam (újra), hogy miért.

2013. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek hizokura ötlete??
2013. júl. 25. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend kell, írd be google-ba, itt nem szabad linkelni.
2013. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnézem és köszi
2013. júl. 25. 22:33
 8/8 bustarhymes válasza:
Helló ;D Én napi 7-8szor eszek van mikor 9szer is és egy év alatt felszedtem 18 kilót,ne használj kokszot,a kaja a legjobb koksz :)abból a pénzből amiből vennél danabolt inkább kaját vegyél
2014. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!