Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec attackot szedhetek?

Scitec attackot szedhetek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja gyomorfekélyem volt, reflux...jelenleg proteint és ch-t szedek. Az attack vagy creatin árthat a gyom ornak?

2013. júl. 26. 22:52
1 2
 1/19 kennymc ***** válasza:
Ezt szerintem jobb lenne a kezelőorvosodtól megkérdezni.. Biztos, ami biztos.
2013. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 fünof ***** válasza:
Mindenképp orvostól kérdezd meg, mi ezt nem tudjuk biztosra mondani.
2013. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, az orvos a proteint se javasolja. Nekem ilyent mondott még, hogy egy gyereknek a proteintől lett vesebetegsége. Ezt jómagam nem hittem el, és meg is mondtam neki...Sőt a bodybuilding sportágat se javasolja, mivel ettől nől a szivizom, ami nem egészséges, és szerinte ez nem is sport.
2013. júl. 26. 23:02
 4/19 anonim ***** válasza:

szerintem creatin mehet nyugodtan, ha húst ehetsz, akkor creatinnal sem lesz gond, attack-hoz nem értek, de ha nem érzed, hogy savasítana, vagy lúgosít, akkor minden további nélkül mehet szerintem...

tény, hogy orvostól lenne a legjobb megkérdezni, de sajnos a legtöbb háziorvos zsigerből elutasítja ezt az egész sportot, annak minden kiegészítőjével együtt...

2013. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 fünof ***** válasza:
jobb ötlet. menj el egy olyan orvoshoz, aki szintén sportoló
2013. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sportorvoshoz és dietetikushoz.

Alapból a gyomorfekély okát kell megkeresni és megszüntetni. Nem tudom mi történt ebben az ügyben, de ez a legfontosabb.

2013. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6.90%-ban pszihés dolgok, stressz okozza a fekélyt és gyomorsavat,refluxot. Ez lehet nálam is, jelenleg naponta szedem a savcsökkentőt, mást nem tehetek, megpróbálok még a testépítés mellé valamilyen küzdősportot beiktatni, ami talán jobban levezeti a feszültséget.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2013. júl. 27. 00:47
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem az okozza általában, tehát Helicobacter pylori szűrésed volt?
2013. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
(Dietetikusként kb tudom mi okozza ezeket.)
2013. júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A fekély kialakulásának okai


Helicobacter pylori. A fekélyek mintegy 60-70 százalékának létrejöttében fontos szerepe van egy baktériumnak, mely a Helicobacter pylori nevet kapta. Ez a baktérium különleges felépítésének köszönheti, hogy képes a gyomornyálkahártya savas közegében megélni.


(webbeteg.hu)

2013. júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!