Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzós bicepszezés, izomláz...

Súlyzós bicepszezés, izomláz hiánya miért?

Figyelt kérdés
Régebben jártam konditerembe,aztán 2 hónap szünet után elkezdtem itthon súlyzózni. Akármennyire erőltettem meg magam nincs izomlázam. Állva és ülve is (kitámasztott könyök az ülőnél) csinálom de semmi. 3x10 -4x10-eket szoktam. Odafigyelek hogy helyesen végezzem a gyakorlatot és minnél jobban bicepszből. Baj hogy nincs izomláz ? (tudom hogy sok ilyen jellegű kérdés van de ez nem folyamatos terhelés mivel első alkalom után már nem jelentkezett.)
2013. júl. 30. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Na figyu: én már 28 éve edzem, de a mell, hát és a lábnál szinte mindig van izomlázam még mindig. Tricepszben is előfordul időnként. Vállban, bicepszben pedig soha. Ez van, vannak ilyen izomcsoportok, melyek genetikailag nem annyira hajlamosak erre. Nem kell ezt túlaggódni, pláne azért nem, mert nem feltétele az izomláz a fejlődésnek!
2013. júl. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szergej55 ***** válasza:
Nem gond, hogy nincs izomláz, a fejlődésnek nem az a jele, az a tejsavfelhalmozódás jele a megedzett izomban, semmi egyéb.
2013. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem pont így van. Lehet tejsavas és az izmok mikroszakadása miatt is izomláz.
2013. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!