Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arnold Schwarzenegger nagyon...

Arnold Schwarzenegger nagyon sokat szteroidozott? Edzés miatt kérdezem.

Figyelt kérdés
Fél éve kezdtem el rendesen edzeni és szépen fejlődtem. Most külföldön vagyok de augusztus végén megint elkezdem. Épp a minap néztem meg az Acélizom cimü filmet ami Arnoldrol szól szinte. Nagyon sok mindent olvastam rola de én ugy gondolom,hogy akármilyen keményen edz az ember és eszik rendesen szerintem biológiailag képtelenség ilyen testet megépíteni. Viszont Arnold,mindig csak annyit mondott,hogy edzés és az étel miatt lett ilyen és kitartás,ti mit gondoltok?

2013. júl. 31. 07:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván rengeteg kox ment nála, megevett pár raklap dianabolt és mellé még ment más is: deca durabolin, primobolan.

Naturálban meg sem közelíted azt a formát, de millióan még koxal sem.

2013. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Na persze, edzés meg kaja:)

Úgy van ahogy az előttem szóló írja, sokan koxxal nem tudnak ilyet.

2013. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Vártam,hogy te válaszolsz ! Láttam,hogy testépítő vagy mármint írtad egyik srácnak egy bodys kérdésnél.

De tök kiakasztó,hogy Arnold meg mindig azokat mondta hogy: kitartás,étrend,edzés.. Sok ember meg beveszi.

2013. júl. 31. 07:49
 4/19 A kérdező kommentje:
Elsőnek irtam.
2013. júl. 31. 07:49
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, edzegetek már vagy 28 éve folyamatosan, de én nem koxolok.

Persze, hogy nem mondja Arnold a koxot, senki nem ezt terjeszti, minden testépítők csak az edzést és a kajálást említi.

De nem baj, ha elhiszi pár gyerek, legalább nem cuccolnak, aztán majd rájönnek pár év múlva úgyis maguktól, hogy naturálban fele akkora sem lesz az ember.:)

2013. júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 SSanchez ***** válasza:
Sok szteroidos magyar testépítő is hangsúlyozza, hogy étrend a fontos, az bizony, de én nem szeretem ezt hallani tőlük, mert koxolnak, ha naturálban elérnek valamit okés, én csipázom a legtöbb embert, de példaképnek nem igen tekintem őket, vagy legalábbis nem testépítésben, egy naturál sportoló sokkal inkább motiváló. Nagy Sándor Csaba, Lénárd Lajos, Illés Norbi nem illik ide, tudja kinek magyarázza meg, hogy 87 kg szálkásan naturálban 180 centijére.
2013. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Lajos csak 170 körül van és versenyen 70 kg, ami okés szerintem.
2013. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

megvan még felvételen arnold edzője a német rtl en nyilatkozott, egyszer, h bizony 14 !! éves korától nyomták bele a cuccot, ő adta be neki és ő szerezte, de akkor mindenki 3 féle szert nyomott, ezek a következők voltak...

oral-turinabol(hasonló mint a danabol, de jóval kevesebb a mellékhatása , sima turinabol(akkor így hívták a deca durabolint, magyarul nandrolone decanoate-t,)és volt még a primobolone.

nos arnold az első kettőt nyomta, asszem még adózist is mondta az edző h mennyi volt, de most hülyeséget nem akarok leírni.

mindkét turinabolt a jenapharma gyártotta.manapság UG termékként van jelen főleg külföldi piacokon, mert nálunk, nagyon szigorúan büntetik már.

remélem tudtam segíteni.

néha csak röhögök,amikor a sok h ülye mondja, h úgy kell edzeni mint arnold, természetesen, és mindenki olyan nagy lesz.

mondtam is egyszer egy ilyen okosnak, h fiam , ha te annyi szert beszednél, mint az az ember, már rég a transzplantációs várólistán lennél, májcserére és vese cserére várva:)

2013. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 SSanchez ***** válasza:
70%
Meg a koxosokat nem kell figyelembe venni semmilyen szempontból, főleg edzéstechnikai dologban.
2013. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Arnoldnak nem kellett koxolnia... elvégre őt a jövőben rakták össze és küldték vissza hogy elpusztítsa Sarah Connort majd később megakadályozza az ítéletnapot és mégkésőbb megmentse John Connort. Ehhez a kalandos életpályához volt szükség a szuper izmokra amit a jövőben kox nélkül lehet összeszedni zumbával és hulllahopp karikával. Meg persze magadra kell csavarnod némi folpakkát.....
2013. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!