Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepszre edzés közben mit...

Bicepszre edzés közben mit kell éreznem? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyobb súllyal csináljam, melynél "szimpla" kifáradást érzek, vagy kisebb súllyal több felhúzást (pl. scott pad), mely közben maró, égető érzés lép fel?

Szerintem az utóbbi, mert nagyobb súllyal eleve nem sokáig bírom, de inkább megkérdezem.



2013. aug. 1. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyival végezd, amivel éppen megy szabályosan a kb 10 ismétlés. Tehát ne barbisúllyal és ne túl naggyal, amivel csak rángatni tudod derékból.
2013. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem az érzésre kellene figyelni?

Az a baj, hogy nincs izomlázam, mert fehérjézek is, ezért nem kapok "visszajelzést" erre a területen.

2013. aug. 1. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy fehérjézel? Ha húst eszel akkor is fehérjézel. Nem csak a tápkieg a fehérje, kicsi múlik ezen. Nem azért nincs izomlázad, hanem eleve a bicepsz nem annyira hajlamos izomlázra. Én 28 éve edzem, de hátban, lábnál és mellben is szinte mindig van izomlázam még mindig, de bicepszben soha és vállnál sem. Ez így alakult ki genetikailag, nem csak az edzésen múlik. És eleve nem feltétele az izomláz a fejlődésnek. Edzésen érezned kell bedurranást, én nem mondtam, hogy azt nem kell érezni, de 8-12 ismétléssel is totál be lehet durranni. Kis súllyal meg nem lesz izom, ezt kellene felfogni!
2013. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szoktál előtte bemelegítő sorozatokat csinálni?
2013. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!