Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érhetek el látható...

Hogyan érhetek el látható eredményt, természetesen?

Figyelt kérdés
Most kezdtem súlyzózni. Alapjáraton elég izmos testalkat vagyok, gondoltam kihasználom adottságaimat. Csak vállra és bicepszre szeretnék erősíteni, máshol nem kell. Nem szeretnék ilyen protein izéket iszogatni, csak étrenddel és edzéssel akarok eredményt elérni. Miből, mennyit, milyen szériákat érdemes csinálni, és mellé miket enni, inni? Ebben segítsetek!
2013. aug. 1. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend kéne, egy teljes testes súlyzós edzésterv, és sok olvasás :)
2013. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
középiskolás koromban én is csak karra és vállra akartam erősíteni, máshová nekem sem kellett, majd mikor már azt hittem, magamról, hogy én vagyok a Jani, úgy megroppant a gerincem, hogy 1 évet járhattam gyógytornára, és bizonyos típusú mozdulatoktól, még így 13 év távlatából is majd össze f*som magamat... vagy edzd a teljes tested, vagy semmid(persze ennek az opciónak sincs jó vége).
2013. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Osynho ***** válasza:
Kérdező: sárga kapszula. Keress rá neten. Nagy szükséged van rá! :)
2013. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
csak bicepszre kell edzeni, többi nem fontos
2013. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egész nap emelgetek, cipekedek, és mellette kerékpáros vagyok... ezért nem akarok külön még lábra megy combra erősíteni. Nem az a cél, hogy "Jani" legyek, csak, hogy egy kicsit jobban nézzek ki fent. Nem akarom kigyúrni magam vagy ilyesmi, túl vagyok én már azon a koron, hogy menősködni akarjak... Nem ez a cél...
2013. aug. 1. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Méreteid?

Testzsírod?

Csak étrenddel és edzéssel nem fogsz pozitív eredményt elérni! Kell a harmadik is:Pihenés!


egyetértek az előttem szólókkal.

2013. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!