Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnatok ajanlani testepito...

Sonic700life kérdése:

Tudnatok ajanlani testepito programokat? ( Mindennapra edzes-eket es gyakorlatokat ) Kb menyi ido utan lathato az eredmeny? (bocsi! Angol bill)

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A shopbuilderen találhatsz edzésterveket. Kezdőként néhány hónapig egy kezdő edzésterv kell, aztán később mehet egy haladó osztott 3 vagy 4 napos, mondjuk egy ilyen: [link]


Tömegnövelő étrend is szükséges, és ez még egy kicsit fontosabb is, mint maga az edzés. Ezt az említett honlapon szintúgy megleled. Később kell(het) majd egy szálkásító kúra.


Az elején látványosabb a fejlődés, de igazi eredményt évek távlatában lehet elérni, és az ilyen jellegű kérdésekre nem is lehet pontos választ adni (többnyire a sok egyéni tényező miatt).

2013. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
am Majus 15-en kesztem el a "testepitest" es eddig semmi nyoma. Am lehet azert mert mielott elkesztem mar volt ojan karom meg melem mit aki mar fel eve nyomja, meg egy kicsit nem mondanam h dagi vagyok hanem ojan atlagos 168 64kg. Am sokat futok es uszom is!. es elegge ki vannak fejlodve az izmaim. Am en 16 eves vagyok es 18-ra szeretnem ha szabadszemmel lathato legyen a fejlodesem ...szerintetek elegendo ido 2 ev ?
2013. júl. 26. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddz normálisan, de mindenekelőtt tarts tömegnövelő étrendet, enélkül nem lehet fejlődni. És ha nagyon fontos neked a fejlődés, akkor ne fuss és ússz annyit, mivel ezek nem izomnövelő sportok és gátat is szabhatnak a fejlődésben, ha túl sokat csinálják őket.
2013. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!