Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes tömegnővelőt szedni/in...

Érdemes tömegnővelőt szedni/inni kondizás mellett? Nincsenek káros mellékhatásai?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 13:21
 1/3 Blinty666 válasza:
Genetika függvénye .Amennyiben hajlamos vagy felszedni kilókat aránylag könnyen ,illetve több kalóriát tudsz rendes változatos ételekből elfogyasztani naponta mint amit elégetsz csak is kizárólag vitaminokat szedj .Nekem sajnos rossz a genetikám ,hiába eszek napi 6-7 szer plusz egy időben szedtem mellé jó minőségű nagy tisztaságú fehérjét ,borzasztó nehezen tudtam hízni ,és most hogy kicsit szüneteltetem az edzést ,kb úgyanúgy nézek ki mint fél évvel ezelőtt amikor elkezdtem :S
2013. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tömegnövelőt max normális edzésterv és étrend mellé. Ha ez a kettő nincs meg, akkor semmire se jó.
2013. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Xtrem,ez így nem pontosan igaz. Ha valakinek nincs pénze rendesen enni,attól még nyilván kiegészítheti a sz@r kaját normális (nem agyoncukrozott) t.növelővel,proteinnel. Persze úgy az igazi ha a kaja is profi,de nem mindenki teheti meg.
2013. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!