Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetne pár nagyon "alap"...

Lehetne pár nagyon "alap" kérdésem? Most először megyek konditerembe de fogalmam sincs h szokás.

Figyelt kérdés

kicsit tartok ettől az egésztől ha új helyre kell egyedül mennem, ezért szeretnék minden jelentéktelen dolognak utána kérdezni.pl h az öltözőben hagyjátok az értéktárgyaitokat,ruháitokat vagy a legtöbb teremben általában van lehetőség elzárni?

16/L


2013. aug. 1. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, legtöbb teremben van öltözőszekrény, valahol vannak ilyen kis kabin féleségek ahova értékeket lehet berakni a pult mellett, de ez nincs mindenhol, öltözőszekrény az öltözőben mindenhol van, az változik hogy kint kaps zegy kulcsot egy számmal egy szekrényhez vagy kapsz egy lakatot amit bármelyikre felrakhatod. Nem tudom milyen kérdésed van még.
2013. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én beteszek mindent az öltözőszekrénybe, de van ahol a pultosnak odaadhatod az értékeket és ő tud rá vigyázni.
2013. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én is pont ma mentem először, szintén 16/L! :)

Előtte jártam már oda, csak nem kondizni.

Igen, általában van lehetőség arra, hogy elzárhasd a cuccaid. Én mindent beteszek, kivéve a cipőmet, azt minden alkalommal kint hagytam, ott nem viszik el :)

Amit vigyél magaddal, az: törülköző, amit a gépekre teszel, mert te sem szeretnél más izzadtságába edzeni :)) ennivalót, amit általában le tudsz tenni, de ha nem, nem jelent nagy erőfeszítést, hogy magaddadal vidd! :))

Bemelegítéshez/levezetéshez vihetsz zenét (bár nálunk szól hangosan), amit akkor betehetsz magadnak, mert még is csak jobb a szeretett számaidra futni/bicózni :-))


Nagyjából ennyi, ha van még kérdésed, írj nyugodtan privátba, egy elég jó, mindent átmozgató edzéstervet is tudok adni, bár azt mindig jobb ott helyben kérni, mert az azokra a gépekre van szabva, eltérhetnek azért a dolgok. :))


Remélem segítettem! :D sok sikert és kitartást! :D

2013. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!