Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítésben naturalban el...

A testépítésben naturalban el lehet valamit érni? Pl:csak tömegnövelő, fehérje, és vitaminokkal. , meg jó kajával. Valakinek van valami ötlete hogyan motiváljam magam.

Figyelt kérdés

Nagyon lelkesen indultam neki a testépítésnek.

De így fél év után(jó valamenyire látszik a testemen).

tömegnövelöt meg ilyesmiket szedek.

De olyan roszz érzés ránézni egy pár osztálytársamra meg ismerőseimre hogy a KOXTOL 3hónap allat 2-szer úgy néz ki mint én.Állandóan mondják hogy hozzanak nekem is meg ilyesmitket de én nem merem kiprobálni..

Valakinek van valami ötlete hogyan motiváljam magam.

Hogy kox nélkül rendes kajával tápkiegészitökel ugy fogok kinézni mint ők..

Mert ez qrvára lelombozó érzés. :S :S

ja egyébként 16-éves vok.

Hülye kommentek kiméljenek köszi.


2013. aug. 2. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

El lehet érni egy jó formát, de nyilván koxal sokkal nagyobb lehet valaki. Nem ezekhez az emberekhez kell viszonyítani magad, 50-es szálkás karod soha nem lesz naturálban ezt el kell fogadni. Nézd meg Lénárd Lajost, az nem elég jó forma szerinted? Ennyit lehet kihozni jó genetikával étrenddel. Lehet álmodozni Arnold féle izomtömegekről, de naturálban ez felejtős. Lehet, hogy ez most pont nem motiváló szöveg, de szeretném, ha mindenki reálisan látná a dolgokat.

Viszont igenis ki lehet hozni egy nagyon jó formát, és ez a lényeg, hogy ezt tisztán, egészségesen érted el, nem koxal szétcseszett szervezettel. Ez van, train hard, train natural! :)

2013. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy el lehet, nem koxol minden testépítő... Pl Montez is jól néz ki.

Egyébként meg nem feltétlen a kinézet a lényeg. Én is rohadt lassan fejlődök, lány is vagyok, gyors is az anyagcserém, világéletemben vézna voltam, de csinálom, egyrészt mert szeretem, másrészt meg mert ha most abbahagyom, akkor olyan, mintha nem is csináltam volna semmit. Annak meg semmi értelme. Minek hagyjam abba csak azért, mert nem látok rövid idő alatt látványos változást? Majd lesz valami!

Te is csináld a te módszereddel, rendesen, kaja edzés meglegyen normálisan, aztán majd eljutsz te is oda, ahová akarsz :) sose hasonlítgasd össze magad másokkal. Ha végre majd úgy nézel ki, ahogy akarsz, legalább büszkén tekintesz vissza az útra, amit saját erődből másztál meg. Sok sikert!

2013. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Úgy láttom te nagyon érted ezeket a dolgokat már láttam több kérdésre (testpítésben) értelmesen válaszoltál. :D

De persze Lénárd Lajosé az már elég jó kis testalkat. :D

És szerinted akkor jó kajával tápkiegészítőkell el lehet érni egy jó formát.

NA EZ LEGALÁBB VALAMI BIZTATÁST ADOTT MEGINT!

Csak olyan tré érzés hogy lemegyek velük a terembe alig csinának valamit én meg kimerülésig edzek és 2-hét alatt szemel láthatoan nöt a karjuk meg minden. :/

2013. aug. 2. 09:03
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne őket nézd. Az csak egy ideiglenes állapot, kúra után nem fogják tudni megtartani azt a formát, ráadásul komoly bajuk is lehet később. Nézegess naturál testépítőkről képeket, pl keress rá az INBA versenyre. Azt a formát lehet hozni jó étrenddel és jó genetikával.
2013. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Lehet most eltérek a témától de belügyirendészet a szakmám.

És vannak erőléti óráink meg ilyesmik.

ÉS most hogy jön a suli reggelente szerinted jó lenne ha csinálnák egy tömegnövelös turmixot??

mert eddig csak edzés elött és után ittam turmixot..

És most hogy itt a suli lassan nem tudom hogyan csináljam.

mert délután ugyanugy akarok 4-5óra felé rendszeresen járni edzeni..

2013. aug. 2. 09:15
 6/16 kakao01 ***** válasza:

azért ez nem szar naturálban


[link]

2013. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16 évesen kokszolnak? Ez durva. Jó eldeformált személyiségük lesz, ha folyamatosan csinálják, meg azért a koksz használja ám a szervezetet! Ráadásul a csajoknál sem az számít, legalábbis a normálisabbaknál, hogy mekkora az illető. Gondolom amúgy, hogy a zsebpénzükből milyen jó cuccokra telik! Ne hagyd magad behúzni, nem éri meg.
2013. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem a turmix a lényeg, hanem az egész napi tápanyagbevitel. Elég edzés után egy tömegnövelő, és a többi fehérje-ch menjen inkább szilárd kajából. Reggel mondjuk mehet protein + zabpehely, de a cukros tömegnövelőt csak edzés után ajánlom!


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Még nem huztakbe de lehet hogy ezzel szerencsém is van..

Mert nagyon félek a koxtol több ilyen filmet/videot is megnéztem már a mellékhatásokról meg ilyesmikröl.

Ja és ahogy betöltöte a 15-évet azóta koxol./nak.

2013. aug. 2. 09:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Félj is tőle, rengeteg bajos lehet ha kokszolsz; máj- és vesebetegség, szív- és érrendszeri megbetegedések, heresorvadás, személyiségváltozás, a hormonháztartás felborulása, kopaszodás, bőrbetegségek stb. Ezen kell elgondolkodni, hogy megéri e.:)
2013. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!