Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak fekvőkkel meg felüléssel...

Csak fekvőkkel meg felüléssel lehetek izmos?

Figyelt kérdés
Hello! azt szeretném megtudni hogy csak fekvőtámaszokkal és felüléssekel súlyzók NÉLKÜL lehetek izmos?

2013. aug. 4. 23:43
 1/9 Osynho ***** válasza:
79%
Nem.
2013. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nekem is volt még nagyon régen egy hasonló kérdésem, meg azóta neten utánanéztem a dolgoknak, és a rövid válasz tényleg az, hogy nem.

De ha az lenne a kérdésed, hogy konditerem és kondis felszerelések nélkül, otthon csak úgy egyedül lehetsz-e izmos, akkor arra az a válasz, hogy igen.

De nem csak fekvő meg csak felüléssel, mert ahhoz elég hamar hozzászokik a tested, és hiába fogsz tudni több százat csinálni, nem leszel izmosabb. Esetleg karbantartásnak nem rossz, de izmos nem leszel tőle.

Mindenféle gyakorlattal viszont meg lehet oldani.

Konkrét edzés tervet nem tudok adni, neten nézz utána, esetleg olvasd el a Fegyencedzés nélküli könyvet. Attól sem fogsz úgy kinézni, mint egy szteroidos állat, de izmosabb és erősebb leszel, ha azt követed.

2013. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minimális izmosodás lesz, de ez is genetikafüggő. Egyébként sem elég egy-két testrészt edzeni, minden izomcsoportot érdemes megdolgoztatni. Végezd a fegyencedzés című könyvben leírtakat. Ha pedig nagyobb izmokra vágysz, akkor egészítsd ki súlyzókkal.
2013. aug. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha ez ilyen könnyen megoldható lenne, kínlódnának a testépítők a nehéz súlyzókkal?
2013. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok egy kigyúrt állat lenn,konditerembe meg nem szeretnék menni mert vékony vagyok és még fiatal ahhoz.A fegyencedzésről már olvastam de ér is vmit?
2013. aug. 5. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rendes tömegnövelő étrendet csinálsz mellé, akkor ér.
2013. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Osynho ***** válasza:

"Hát nem akarok egy kigyúrt állat lenni"


Szokásos duma. :) Nem is leszel, ne félj. Az izmok a tápanyagtól és a terheléstől nőnek a regenerációs idő alatt. A p.nalegyezéstől max elfáradsz. :)

2013. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagy kigyúrt állat még nehéz súlyzós edzéstől sem leszel naturálban, szóval ettől ne tarts!
2013. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mekkora hülye emberek léteznek... Meghogy "er is valamit?" aztak*urvaeget, te egy igazi sotet ember vagy.... URISTEN! NEM NEML. LEHETSZ IZMOS IGY FOGDZ MEGHALNI...EKKORA BARMOT...
2013. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!