Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 hét konditerem nélkül, mit...

1 hét konditerem nélkül, mit tegyek? Itthon edzenék!

Figyelt kérdés

Szóval a felsőtest edzést itthon szoktam ami meg is volt tegnap.ma lenne a láb és faredzés,na de hogyan.3 db nyamvadt 3 kg súlyzóm van.ezeket szoktam :lábtoló,combfeszítő,hajlitó,közelítő,távolító.vádli gépen és sarokemelős is (4*12 kb lábtolóból sajna kevesebb)a kitörés nem megy mert fáj a térdem( senki se járjon step-aerobicra).

Segítenétek?



2013. aug. 6. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Guggolás az mindenképpen legyen, ha megy, akkor egylábas is. Itt egy magad mellé helyezett székre egyik kézzel támaszkodva segítheted a mozgást és az egyensúlyt.

Majd kellene kitörés is, ha nem is teljes tartományban.

Vádlit is tudsz csinálni, egylábas sarokemelést egy kis emelvényen (súlytárcsa, könyv, stb.). Végezheted terheléssel is, hogy a nem támaszkodó kezedben súlyzó van.

2013. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Menj ki sprintelni, sokkal többet ér mint az a sok sz*r gép amit leírtál. A térded fájhat izmok letapadása miatt is , keress egy smr hengert és dolgozd meg a térd körüli izmokat, vagy nyújsd le a lábat nagyon alaposan (bemelegités után). Meg nem is értem miért baj ha most csak 3ks súlyzod van, csinálj guggolást persze nem kell pár százat csinálni, ha erősnek érzed a lábad csináld egylábon, vagy nehezisd a kétlábast, csinálj plank-t az edzi a törzsed és a farod is (persze helyesen kell csinálni)

De van youtube-n egy csomó edzésterv, súlyzok nélkül is.

2013. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sprintelés nem fog menni negyven fokban parlagfű allergiával sajnos .Én szeretem a gépeket futni meg nem igazán .az aerob rész nekem inkább gyors gyaloglás/kocogás meg bicaj
2013. aug. 6. 11:36
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi hogy irtatok megyek is guggolni :)
2013. aug. 6. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!