Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha izomtomeget szeretnek...

Ha izomtomeget szeretnek novelni, semmikepp se szalkasitani akkor lehet benne annyi ero, mintha szalkasitanam, majd ujra tomegelnem? Vagy ez nem is fugg ossze, csak kinezetre mas?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem annyira értem mit szeretnél, de az a lényeg, hogy tömegnöveléskor erősebb is leszel, szálkásításkor pedig a kevés szénhidrát miatt kis gyengülés várható. Tehát ez nem a sorrenden múlik, hanem azon, hogy éppen tömegnövelő étrend megy e vagy szálkásító diéta.
2013. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugy ertem, hogy valaki tomeget novel aztan dietazik. Es ezt folytatja. De ha en nem szalkasitok, hanem csak tomegezek, akkor annak is ugyanaz a vegeredmenye? Tehat attol nem lesz erosebb az izom, ha allandoan le van szalkasitva?
2013. aug. 6. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól nem lesz erősebb, ha előtte szálkásítasz. Az erőemelők sem szálkásítanak soha.
2013. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kakao01 ***** válasza:

gondolom ez onnan jön, hogy ugye szálkásan nem a "felfújt" izom van amiben semmi erő, hanem a kőkemény rendes izom.

(vagyis valahogy így szűröm le mert a kérdezőbe is benne vannak ezek a sztereotípiák gondolom)

Ezeket a környezetemből is tapasztaltam, hogy különbséget tesznek mintha lenne többféle izom...

2013. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem errol van szo. :) Csak nem ertettem, hogy mi ertelme van szalkasitani, ha eroben nincs kulonbseg, tehat a maximum az mindket esetben ugyanott van. Ellenben a tomeges (szerintem) jobban nez ki.
2013. aug. 6. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember szerint a szálkás néz ki jobban. Ezért van értelme.:)
2013. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!