Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nemrég vettem 100% Creatine...

Nemrég vettem 100% Creatine Monohydrate-ot és a kúrával lenne néhány kérdésem tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, hogy hogy is van ez 500g-ot vettem és most járok a feltöltésnél azt tudom, hogy feltöltésnél és szinten tartásnál mennyit kell szedni de ha elfogy azt nem értem. Mennyi ideig kell szüneteltetni ?
2013. aug. 14. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Minimum 2 hónapig kell szedni És utána 3 honap szünet .500 grammos szerintem kevés lesz.Nekem úgy pont elég volt hogy vettem egy 300grammost és egy 500 grammost.
2013. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na kezdjük: feltöltés 6 napig, napi 0,3g x ttkg-al. azaz pl egy 70 kilós embernek kb napi 20g kreatin kell 6 napig, de ez 4 x 5grammos adagban menjen be. 5gramm kreatinhoz 5dl víz kell.

Majd jöhet 6 nap után a szinten tartás fele mennyiséggel, tehát elég kb 2x5g kreatin is. Ez mehet tovább kb 1 hónapig, majd szünet 1-2 hónapig.

2013. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ember,használni nem tudod,de azért megvetted?
2013. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!