Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudok olyan ételrendelős...

Tudok olyan ételrendelős céget (pl teletál) ahol lehetne rendelni minden napra (vagy legalább hérköznapra) csirke-rízst, néhány kisebb adagban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Az edzőterembe, ahova járok nemrég hozták be, hogy vállalnak akár személyre szabott étrend alapján is főzést, kiszállítást.Akár egés hétre, hónapra is az igényeidnek megfelelően.Igaz, nekem az edzőm csinálta meg a tömegnöveléshez is az étrendemet, edzéstervemet, de megcsinálják akkor is ha te leadod a rendelést, hogy mit szeretnél (akár grammra kimérve a rizst, zöldséget, csirkét, mindent amit kérsz).Árajánlatot itt kérhetsz és érdeklődhetsz a részletekről: [link]


Amit szeretek benne, hogy nem egy sablon alapján dolgoznak, abszolút személyre szabott a dolog, akár zsírt szeretnél égetni, akár tömeget növelni, akkor is ha sportoló vagy és speciális étrendre van szükséged, vagy csak ha magad állítod össze, hogy mit szeretnél.

2013. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, de sajnos nincs hozzáférésem ehhez a facebook oldalhoz (gondolom nem ismerősöm)
2013. júl. 17. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak lájkoltam az oldalt aztán már működött:))) Nem tudom mi lehet a baj.Ha beírod a fész keresőjébe, h Kinizsi TTK akkor kidobja az oldalt.Próbáld meg, sajna több ötletem nincs:)
2013. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálom azért mégegyszer, hátha én csináltam rosszul.


[link]

2013. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na mostmár müködik! Köszönöm!
2013. júl. 17. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!