Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Linkelnétek ide olyan gyakorla...

Linkelnétek ide olyan gyakorlatokat, amik elég rövid idő alatt formálják é feszesítik a segget és a lábakat?

Figyelt kérdés
Kérlek,akármilyen nehéz jöhet,csak rövid idő alatt beválljon :)
2013. aug. 14. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
link nélkül a legjobbak: súlyzóval guggolás, kitörés, lépcsőzés, lábemelés hátra térdállásból.
2013. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha feszesítés alatt izomnövelést értesz, az izmok stimulációját, akkor a legjobb a guggolás, és a kitörés, illetve ezek változatai.

[link]

De itt találsz még több gyakorlatot, a lábedzés kemény dolog, akár 4-5 gyakorlat is mehet rá.

2013. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szergej55 ***** válasza:
NINCS olyan, hogy rövid idő alatt. Nem leszel két hét alatt formás, a munkát igen is bele kell ölni az edzésbe az eredményért. Lehet, hogy csak 1 év múlva fogsz alakulni, de ezért meg kell dolgozni, rövid idő alatt NEM LEHET.
2013. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Anello válasza:
egyet értek az előttem szólókial. de talàn ha gyors eredményt akarsz akkor talán betekerheted fóliával a kívánt testrészt. de kellemetlen így edzeni. viszont ha keményen csinálod szó szerint aakkor lesz hamar látszat de így sem két nap.... sok munka kell hozzá :) nekem bevált h betekertem a hasam és úgy edzettem. kemény volt kellemetlen de megérte. 20 kilót fogytam 4 h alatt. sok sikert és kitartás...
2013. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebből nagy vita lesz, de nem baj.:)

Semmit nem ér ha betekered, ez felejtsd is el. Azzal nem égetsz el több zsírt, pláne hogy nincs is helyi zsírégetés! A betekeréssel csak több vízvesztés lesz, ami után pótlódik, de zsírt egy grammal nem adsz le vele többet!

Ha nekem nem hiszel, akkor olvass, vagy tedd ki ide kérdésbe, kb 20 lehurrogó választ fogsz kapni. No offense, csak megjegyzés volt.:)

2013. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anello válasza:
azt nem mondtam h van. én nekem ezt ajànlották. futottam persze sokat és kondiba is jártam. na de mindegy is a lényeg hogy aki nem adja fel az elérheti amit szeretne. de kösz a választ mert én is okosabb lettem mindig tanul az ember. szép napot sziasztok
2013. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szívesen.:)
2013. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!