Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje vagy Tömegnövelő?...

Fehérje vagy Tömegnövelő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet, hogy én egy PICIkét kövérebb vagyok, és nem tudom, hogy ilyenkor tömegnövelőt érdemes venni, vagy fehérjét?

Egyébként nem nagyon vagyok kövér, egy nagyon kicsi felesleg van rajtam.


2013. aug. 24. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egész napi tápanyagbevitel számít nem csak egy tápkieg.

Ha tömeget növelsz, akkor edzés után vagy tömegnövelő kell vagy veszel külön proteint és ahhoz teszel 40-50 g gyors ch-t pl dextrózt. Az utóbbi a jobb megoldás, mert így reggel is teheted a zabpehelyhez a fehérjét cukor nélkül.

De mint írtam, az egész napi étrendeden múlik a siker, nem egy kiegészítőn.

2013. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Montezhez hasonlóan nekem is az a véleményem, hogy inkább fehérjét vegyél, mellesleg így gazdaságosabb is, mert a tömegnővelők általában nagyrészt cukrot tartalmaznak, amit ha te teszel a fehérjéhez olcsóbb. A másik nagy előnye, hogy tudod variálni, mikor mit teszel hozzá. Edzés után gyors felszívódású szénhidrátot, reggel pedig lassút, vagy edzés előtt pár órával csak szimplán vízzel szénhidrát nélkül. Az arányokat pedig te tudod beállítani.
2013. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!