Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olcsón tömegnövelő étrend?...

Olcsón tömegnövelő étrend? Milyen praktikát vannak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

google: csóró tömegnövelő étrend.


Amúgy általánosságban fontos, hogy legyen egy olcsó fehérjéd. A ch források olcsók: rizs, zab, tészta(a tk. kenyér drágább).

A fehérjeforrásból a legolcsóbb a csirkemell, amit néha felválthatsz csirkecombbal, tömegnövelésnél okés.


Zöldséget is egyél, kb. annyit, amennyi húst. Meg egy multivitamin.


Kb ennyi. Így sem olcsó, de ha beleszámolod, hogy elhagyod az esetlegesen fogyasztott édességet, cukros italokat, akkor nem vészes(a drága felvágottakról nem is beszélve).

2013. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbban csirkecombbal, csirkemellel, olcsó proteinnel jössz ki.

A ch nem drága, most vettem lidl-ben 4kg rizst 700valamennyiért és a zabpehely is filléres dolog.

2013. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Plusz annyi, hogy figyelni kell az akciókra: pl: hosszúhétvége előtt, hétfő délután bementem az Auchanba, minden hal 50%-on volt, be is tankoltam 10 kiló afrikai harcsa filét :D
2013. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!