Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrend probléma,...

Tömegnövelő étrend probléma, lesz fejlődés?

Figyelt kérdés
Szevasztok! 180 cm 74 kg jó ideje edzek szép szálkás vagyok viszont hízással problémáim vannak. Most vettem egy fehérjét, tömegnövelőt, creatint célom a 85 kg . Viszont a baj, az étrendben van. Változatos az étrendem minden nap mást eszek 5-6x eszek egy nap ( rizs, barna rizs, csirkemell, hal stb.. zöldség ) tudom mit eszek de lesz ebből fejlődés ha nem egy étrendem van hanem változatosan kajálok de rendesen?

2013. aug. 9. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek vettél egyszerre tömegnövelőt és fehérjét?

Ugye tudod, hogy egy jobb tömegnövelőben is van fehérje.?

Amúgy ha megvan a napi 6*ttkg ch és 2-2,5 *ttkg. fehérje, akkor egyáltalán nem baj a változatosság. (nyilván akkor lenne baj, ha rossz ételeket ennél, ha rizsről váltasz pufirizsre, ugyanúgy fejlődsz)

2013. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*nem egy jobb tömegnövelőben, de mindegyikben

a fehérje mellé raksz gyors ch-t, az tk. egy tömegnövelő.

2013. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lesz, de nem mindegy a mennyiség. Legyen meg a 2g x ttkg fehérje és 5-6g xttkg ch.
2013. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elég kalóriát eszel akkor a tömeged növekedni fog, ha elég fehérjét eszel és az edzésterved is jó, fejlődsz a gyakorlatokban edzésről edzésre akkor ennek egy része izom lesz. De nem lesz rosszabb a fejlődésed mintha csirkerizst ennél egész nap
2013. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!