Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatot csináljak...

Milyen gyakorlatot csináljak hogy nővekedjen a bicepszem meg a tricepszem? (13 éves vagyok :D)

Figyelt kérdés
fekvőtámaszt szoktam csinálni 10-15-öt kb 1 hónapja csinálom és semmi,vagy csak türelmetlen vagyok?

2013. aug. 28. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Végezd a fegyencedzést és legyen fehérjedús étrended. A felvőtámasztól nem lesz nagy bicepszed, mivel nem is azt terheli. A fegyencedzésben megtalálod a gyakorlatokat, de mindenre kell edzeni.
2013. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, csináld a fegyencedzést, töltsd le a könyvet a netről, és olvasd el! Ha megtetszik az edzés 1 év fegyencedzés után áttérhetsz súlyzós edzésre is!
2013. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fekvő az oké de 10-15? :D :D :D :D Mit akarsz annyival :D
2013. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó nem ért hozzá nem így kell hozzállni hogy növelni több százig hanem NEHEZÍTENI KELL ha azt csinálod amit eddig csináltál azt kapod ami eddig is meg volt FEGYENCEDZÉS menjen egyébként ha így állsz hozzá hogy bicepsz,tricepsz,has akkor EZ NEM NEKED VALÓ abba fogod hagyni fél éven belül MINDENRE KELL EDZENi
2013. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi megnézem
2013. aug. 29. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!