Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Scitec, a BioTech és a...

A Scitec, a BioTech és a PowerTrack tényleg magyar cég?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 17:32
1 2 3
 11/26 tap bela ***** válasza:

MNSport akik az első perctől fogva felvállalják, és büszkék arra, hogy magyar márka, itthoni cég, bejegyzett.

De mint minden cég így ők is az alapanyagokat külföldről szerzik, vásárolják.

2013. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Az MNSport nem lengyel?De,ha ezek a cégek magyarok,akkor miért nem tud róluk szinte senki?Pl.aki nem foglalkozik testépítéssel,szerintem az életben nem hallott róluk.A PowerTracknak meg miért nincs magyar weboldala?
2013. aug. 30. 21:22
 13/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk semmilyen weboldalt nem találtam róla az interneten...
2013. aug. 30. 21:23
 14/26 tap bela ***** válasza:
Az MHN sport személyes ismerős a tulaj, elhiheted neekm, maygarok! Az hogy ki- kit, milyen céget ismer, vagy sem, azt nem tudom. Egyik-másik pedig óriási pénzeket költ reklámra.
2013. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 tap bela ***** válasza:

Sunn International Kft.

1149 Budapest, Kopja u. 8.

ilyen néven fut

[link]

google térkép


a gym oldalán ott az összes termékük (powertrack), valószínű a kettőt összekötötték, meg van az újság, meg a termék webshop is így egyben.

2013. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Minden fehérjeporgyártó cég magyar???:OO :D Eddig azt hittem,hogy ezek mind a tengerentúlról jönnek,ma meg kiderült,hogy mindet itthon gyártják.
2013. aug. 30. 21:40
 17/26 tap bela ***** válasza:

Ugye ezt, Te most esti viccnek szántad?!?! Senki nem mondta, hogy ezek a maygar cégek protein gyártók!!! Ezek proteint is FORGALMAZNAK!!. Saját márkanéven, idehaza is.


Az alapanyagokat, mint pl. a protein (fehérje) külföldi, GYÁRTÓKTÓL veszik meg.

2013. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,a Scitecnek van saját gyára is.Azt gondoltam,hogy a tejsavót nem ők készítik,de azt hittem,hogy ők csinálnak belőle fehérjét.
2013. aug. 30. 21:53
 19/26 anonim ***** válasza:
A gyógyszergyártók is veszik az alapanyagokat, sőt az élelmiszergyártók is. Ez az érvelés a gyártás szó használata ellen csak egy propagandaeszköz.
2013. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 tap bela ***** válasza:
0%

Ugye ezt, Te most esti viccnek szántad?!?! Senki nem mondta, hogy ezek a maygar cégek protein gyártók!!! Ezek proteint is FORGALMAZNAK!!. Saját márkanéven, idehaza is.


Az alapanyagokat, mint pl. a protein (fehérje) külföldi, GYÁRTÓKTÓL veszik meg.



Vajon mi ezen a nem megfelelő válasz? De kár, hogy a rendszer nem mutatja, látni kinek ennyire "föld alatti az IQ-ja, hogy nem tudja azt a két fogalmat megkülönböztetni GYÁRTÓ és FORGALMAZÓ. De ha már ezen a szintén felfogási nehézségek vannak, akkor ennél bonyolúltabbat hogyan fog fel...... ???

2013. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!