Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Scitec, a BioTech és a...

A Scitec, a BioTech és a PowerTrack tényleg magyar cég?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 17:32
1 2 3
 1/26 dirtboy ***** válasza:
jaja scitec,bio magyar a powert nem tudom de szerintem az is
2013. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 dirtboy ***** válasza:
egyébként ezek nem gyártók,csak alapanyagokat vesznek és csomagolják
2013. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

A legtöbb gyártó csomagol. Akinek gyára van az gyártó.


powertrack magyar és az a legkisebb ezek közül. Pár emberes cég, ők tényleg nem gyártók.

2013. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nemtom, én nem vagyok benne ennyire biztos. Miért nem hangsúlyozzák semennyire, hogy magyarok, és a nemzet világhírű büszkeségei? Szerintem a scitec és a biotök amcsi eredetű cégek, akik főnkét itthon értek el nagyobb sikert, a magyar dolgozók, üzletembereknek köszönhetően. A powertrack dobozán meg angliai eredet van.

De nemtom, csak gondolom, nem köll lehurrogni :D

2013. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos vagyok, a scitecet most vették meg külföldi befektetők. A powertrackeseket pedig még a terméknév előttről ismerem.
2013. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 dirtboy ***** válasza:

ez a külföldi beállítás marketing fogás lehet.

magyar terméktől a magyarok elzárkóznak,nem gondolják hogy jó lehet.

amerikából vagy külföldről meg csak csupa jó dolog jöhet,kb így gondolkozik egy átlag ember.

2013. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Aha, értem.

Ahhoz képest szép teljesítmény, hogy külföldi, sőt tengerentúli versenyzőket is szponzorálnak, bár nemtom ez mennyire számít dicsőségnek, avagy minden random sufnicég is szponzorál-e már :D Csak még pl. az origó vnegyedben sem olvastam sose róluk, de a cserpesről meg a myaudióról már igen. Lehet ha bennük is több lenne a nemzeti öntudat, szimpatikusabbak lennének számomra. Talán a többiek számára is.

2013. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 dirtboy ***** válasza:

szerintem dicsőségnek mondható,az tuti hogy jól megy nekik,óriási standokat állítanak minden expón /scitec/,rengeteg helyen forgalmazzák őket,megy a reklám ezerrel,a dizájnra nagy figyelmet fordítanak /főleg scitec,de a bio is/,scitec csinál még néha megatesztet stb.

befutott cég a scitec és a biotech is egyaránt.

az áruk elég magas de mégis sokan veszik és nagy haszon van nekik így is.

azt viszont hogy a bevétel végül hol landol nem tudom,szerintem valami külföldi lehet a fő fejes.

2013. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

AZ ENTERPRISE INVESTORS RÉSZESEDÉST SZERZETT A SCITECBEN

2013. január 28. — A PEF VII, az Enterprise Investors által kezelt magántőke alap és a Morgan Stanley Alternative Investment Partner, mint kisebbségi társbefektető együtt jelentős többségi részesedést szerzett a Scitec Holding BV-ben, egy vezető nemzetközi, sportolóknak kínált táplálék kiegészítőket gyártó vállalatban. A tranzakció értéke és a szerzett részesedés mértéke nem nyilvános adat.


A Scitec Holding BV (“Scitec”) sportolóknak kínált táplálék kiegészítőket gyárt és értékesít, elsősorban a Scitec NutritionŸ márkanév alatt. Az eredetileg Amerikában alapított vállalat, mely széleskörű piaci jelenléttel bír Európában, termékei jelenleg 70 országban kaphatóak. A Scitec termékei a sportrajongók körében magas minőségükről és hatékonyságukról ismertek.


A Scitec vezető szereppel bír a sportolóknak kínált táplálék kiegészítők gyorsan növekvő piacán, ahol az elmúlt években világszerte egyre növekvő népszerűségre tettek szert az olyan termékek, mint a protein táplálék kiegészítők. A vállalatnak több mint 20 év tapasztalata van a sport célú táplálék kiegészítők piacán.


„Az elmúlt 2 évtizedben a Scitec igen erős presztízst épített ki a sportolóknak kínált táplálék kiegészítőket használók körében. A vállalat valós értéket és megbízhatóságot közvetít egy olyan piacon, ahol a vásárlók különösen céltudatosak, amit a Scitec egy hangsúlyozottan ügyfélközpontú üzleti modellel szolgál ki.” – mondta Robert Manz, az Enterprise Investors ügyvezető partrnere, aki egyben a befektetés vezetője.


„A Scitec üdvözli az Enterprise Investors és társbefektetőjének jövőbeni közreműködését, mely jelentős erőforrásokat illetve know-how-t biztosít majd a vállalat növekedéséhez és további terjeszkedéshez. Bizakodva tekintek a közös együttműködésre, amely a Scitec-et a sportolóknak kínált táplálék kiegészítők piacának globális szereplőjévé emelheti.” - nyilatkozta Bengyel Zsolt, a Scitec alapítója, aki a tranzakciót követően kisebbségi tulajdonos marad a vállalatban.


Az Enterprise Investors Európa vezető magántőke és kockázati tőkealap-kezelő vállalata. Az 1990 óta aktív vállalat napjainkig nyolc alapot hozott létre 2 milliárd euró összértékben. Ezek az alapok számos iparágban, azon belül 128 vállalatba összesen 1,6 milliárd eurót fektettek be; valamint 96 befektetésből léptek ki 1,8 milliárd euró hasznot realizálva. Az EI alapjai jelenleg 32 vállalatban rendelkeznek részesedéssel.


A tranzakció során az Enterprise Investors-t a White & Case és az Ernst & Young segítette; míg az eladó tanácsadói a Deloitte és Baker & McKenzie voltak.


További információ:


Enterprise Investors

Robert Manz, ügyvezető partner, tel. (+48 22) 458 85 00

Iwona Drabot, PR igazgató, tel. (+48 22) 458 85 00

2013. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 tap bela ***** válasza:

Szerintem a scitec és a biotök amcsi eredetű cégek, akik főnkét itthon értek el nagyobb sikert, a magyar dolgozók, üzletembereknek köszönhetően.



Bengyel anno kis szatyorban járkált az edzőtermekben vitte amit kintről behozott.....

ha így vesszűk ja, amcsi.....


mind a három magyar tulajdonos. A scitec-et már kissé bonyolúltabb, mivel ha jól tudom 50%-ot eladták a lengyel olymp-ank.

2013. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!