Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés kezdő edzőterv?

Fegyencedzés kezdő edzőterv?

Figyelt kérdés
Elolvastam a könyvet. Számomra mostanra nyilvánvalóvá vált, hogy tényleg az elejéről kell kezdenem, és innen is fogom, bár a suliban tesink gyakran erősítünk, ami gondolom nem tesz annyira jót az edzésnek de mindegy....Szükségem lenne egy edzéstervre. Én a VETERÁNT néztem ki magamnak, kézenfekvő, kényelmes. Szerintetek az jó ha mondjuk az első héten az 1. lépcső kezdő szintjét csinálom, a másodikon a középhaladót, a 3-on a haladót, és a negyedik hétre már a 2. lépcső kezdő szintjét? (Ez az elején biztos menni fog, hiszen ezek könnyű gyakorlatok, majd ha nehezébb részekhez érek akkor ez már nem fog ilyen dinamikusan működni) A könyv a 303. oldalon leír egy jó edzéstervet: 2 bemelegítő sorozat, 2, edző sorozat.Ezt hogy alkalmazzam gyakorlatban a fekvőtámasz 1. lépcsőjénél, a falnál való fekvőtámasznál? Ha tudnátok nekem segíteni, nagyon megköszönném!

2013. aug. 31. 14:25
 1/1 anonim válasza:
Először is olvasd el végig az egészet! ott le írja, hogy hogyan kell csinálnod, teljesen egyszerű. Én is ezzel a technikával edzek. Kezdj mindent a legelején ahogy le van írva. Lehet hogy meg tudod csinálni a kezdő szintet a falas fekvőnél de vajon meg tudod csinálni a 3x50-et is? Ha nem akkor addig kell gyakorolj azon amíg menni nem fog annyira, hogy még a végén maradjon is energiád. Utána léphetsz a második edzéshez és ott is ugyanígy kell csinálnod. Amellett hogy az alap lépések rákészítenek a nehezebb gyakorlatokra, segítenek az ízületeidnek és a szalagjaidnak hozzászokni a későbbi nehéz (nehezebb) megterheléshez. Nem szabad kihagynod az alapokat! Remélem segítettem, további jó edzést :)
2013. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!