Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech NITRO GOLD PRO ENZY...

Biotech NITRO GOLD PRO ENZY FUSION jó proteinnek számít?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Napközben kiválló, edzés után tejsavó kéne!
2013. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fórumokon azt írták hogy edzés után is fogyasztható.
2013. aug. 31. 17:07
 3/7 dirtboy ***** válasza:
fogyasztani fogyasztható de a sima tejsavó jobb,persze ez is jó is jó protein de inkább nap közbeni.
2013. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet rám valamilyen hatással ha edzés után fogyasztom?
2013. aug. 31. 17:15
 5/7 gergoap ***** válasza:
Akármit írnak, szerintem meg jobb egy folyamatosan, hosszabb időszakban felszívódó protein, mint a tejsavó. Híába visz be az ember nagyobb mennyiséget edzés után, a szervezet nem tudja egyszerre megemészteni és felhasználni. Lásd: szakirodalom
2013. szept. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

a szakirodalom téved haver,már rég megdőlt ez a hülyeség hogy csak 30gramm meg stb mennyiséget tud megemészteni.

az már akkor nagy hülyeségnek számított mert ha bele gondolsz. ne hogy már a 60kilós is 30g ot bírjon meg a 120kilós ember is 30grammot bírjon egy étkezéssel megemészteni.

2013. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gergoap ***** válasza:

Ne haragudj, nem vagyok "haver", nem ismerlek...

Az igaz, hogy egyénfüggő, hogy ki mennyit bír megemészteni. Én jó példa vagyok rá, hogy csak 5-10 grammot, mert fehérjeemésztési problémám van. Így többszőr eszek keveset.

2013. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!