Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kezdjek el izmot növelni...

Hogy kezdjek el izmot növelni és tömeget növelni egyben?

Figyelt kérdés

Szóval 18 éves vagyok. 175 cm körüli és kb 60 kg körüli lehetek .. Jövő héten kezdeni akarok konditerembe járni.

Mit hogyan mivel mennyit kéne? mert nem nagyon vagyok az ilyenekbe benne még sajnos..Talán egy edzéstervet vagy vmit..tudom hogy van az a bodybuilderes honlap de az már a fülemen jön ki..Jó lenne ha vki itt segítene saját tapasztalatából. Vagy egy edzéstervet lehet ott kérni az edzőterembe lévő emberkéktől? Flex gym-be akarok járni :)



2013. aug. 31. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapszulát! Lehet hogy a bodybuilderes dolog a füleden jön ki, de az edzés nem egy olyan dolog, amit itt bárki le tudna írni pár mondatban!
2013. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *Glissade* ***** válasza:

Senki nem mondta neked, hogy az edzést a saját egyêni adottságaidhoz. mérten kell összeállítani?

Szerinted jós vagyok, hogy azt innen megtudjam itélni?

2013. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tömegnövelés a testépítésben izomtömegnövelést jelent. Különben egy 10 kilós zsírra hízásnak is örülnénk. De nem.

Egyébként pedig keress a neten, van kezdőknek átmozgató edzésterv, azt csináld, utána válts osztottra. Viszont nem minden edzésterv működik mindenkinek. Kell mellé rendes diéta, és a diéta egészítse ki az edzést, ne hátráltassa.

Edzőterembe elmehetsz, ott kérdezgethetsz, hogy miket érdemes mire csinálni, de edző edzéstervet ingyen szerintem nem fog adni. De kérdezni persze szabad.

2013. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát hiába jön ki ez a testépítős dolog a füleden, ha el akarsz érni valamit, azt kell követned.


Ahhoz, hogy jól nézz ki, ezen edzéstervek, de főleg ezen étrendek alapján kell élned.


És jól teszed, ha elolvasod az alapismereteket és a fent említett könyvet, mert mi is csak ugyanazt írnánk le ide neked. Amit persze nem fogunk rád tukmálni, ha neked ez a füleden jön ki...

Majd eldöntöd, hogy elolvasod-e vagy sem.

2013. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tamas Csaki válasza:

Biotech USA Hyper Mass 5000 - ezt próbáld ki, nekem bejött, van benne fehérje+szénhidrát+kreatin :)


[link]

2013. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!