Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kicsit több mint 1 hónapja...

Egy kicsit több mint 1 hónapja fegyencezem. (nem a könyv lépései szerint mert tömeget növelni szeretnék ami eddig jól megy :D 1 hónap-kb 1cm karnövelés volt) Tudnátok e segíteni a koleszos edzéstervemnél? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eddig fanatikus módon szinte mindennap csináltam a húzódzkodásokat és fekvőket. Fekvőből emelt lábbal, húzódzkodásokból meg a 2. lépést kicsit nehezebben magasabban lévő lábbal. Szeretném folytatni a koleszban és arra vagyok kíváncsi hogy ez az edzésterv jó-e izom tömegnövelésre.



Vasárnap

Fél húzódzkodás: 3x5-6

Emelt lábas fekvő 3x10-15

Lábemelés: 3x10-15


Kedd:

Emelt lábas fekvő:3x10-15

Lábemelés:3x10-15

Börtön tricepsz:3x15


Csütörtök

Emelt lábas fekvő:3x10-15

Lábemelés:3x10-15

Guggolás: könyv szerint lépésről lépésre


edzés előtt semmi kaja utána pedig töméntelen fehérje és 100-120 gramm szénhidrát (szerek, és kiegészítők nélkül csak tejtermékek húsok, barna kenyér, gyümölcsök)


Ha valami nem jó benne kérlek szóljatok és javítsatok a hülyeségemen légyszíves. Tippeknek és egyebeknek is nagyon örülnék. Köszönöm! (húzódzkodni csak itthon tudok azaz péntek este és a szombat, vasárnap)


Remélem ezeket a sorokat te is olvasod Montez és tudsz tanácsokat írni.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 30. 20:18
 1/2 A kérdező kommentje:
És azt nem írtam hogy diéta szerint étkezem amit a Jay workout blogon meg lehet találni.
2013. aug. 30. 20:23
 2/2 Sága ***** válasza:

Én kicsit több mint 2 éve fegyencezem.

1,szerintem ha tömegnövelés a cél,akkor ne edz egy gyakorlatot heti 3x,csak max 2x és ez is olyan felosztásban legyen,hogy egyik nap max. erő nap, a másik pedig ismétlésszám gyűjtögető nap.pl:

-max erő:húzódzkodás +5 kg-mal 3x3-5 ism.

-ism. szám. gy.:húzódzkodás valahány széria és max ismétlések pl:25 ismétlés az edzéscél,akkor 7x5,5,5,4,4,2,1

2,nekem az a véleményem(nem kötelező megfogadni),hogy a jó magaviselettel jobban járnál,csak a 2x nekem kevés volt és én mindig 3-5x-val edzek.

2013. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!